Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій закликає допомогти бійцям ЗСУ

Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій закликає допомогти бійцям ЗСУ

Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій закликає допомогти бійцям ЗСУ
04.05.2023 14:22 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Фаховий коледж бізнесу харчові технології волонтерство збір коштів допомога Збройним силам України

Представники Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) звертаються до всіх небайдужих із проханням про допомогу Збройним силам України.

 

Ось що вони розповідають про мету й умови збору:

- Зараз формується 82-га десантно-штурмова бригада, яка згодом поїде на фронт боронити нашу країну. Командиру одного зі взводів цієї бригади потрібен планшет для майбутніх бойових завдань, і для цього необхідна наша допомога. Ми розуміємо, що багато хто зараз перебуває у складній фінансовій ситуації, але навіть найменший внесок може стати величезною допомогою для наших героїв. Якщо кожен з вас пожертвує небагато (15-20 гривень), то ми зможемо швидко зібрати необхідну суму.

Реквізити:

Mono 5375414132404277

Максим Оношко: «Будемо вдячні будь-якій допомозі, яку ви зможете надати. Дякуємо за вашу увагу та розуміння. Якщо зберемо суму більш ніж 4500 гривень, то залишок використаємо для наступного збору. Слава Україні».

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини