Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники коледжів дізналися, як стати студентами ЗНУ

Випускники коледжів дізналися, як стати студентами ЗНУ

Випускники коледжів дізналися, як стати студентами ЗНУ
05.05.2023 09:47 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Журналістики Коледжі та філії ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет приймальна комісія відділ доуніверситетськї підготовки профорієнтація працевлаштування вступна кампанія-2023 випускники коледжів

Четвертого травня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University), за ініціативи приймальної комісії та відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ, відбулася онлайн-консультація для випускників коледжів.

 

На початку заходу його організаторка, начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ, Галина Микитів привітала присутніх і побажала їм, щоб зустріч була цікавою та корисною. Спікер заходу – завідувач кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні ЗНУ Олександр Шапуров – ознайомив слухачів з основними етапами та термінами цьогорічної вступної кампанії, наголосивши на новаціях, що стосуються вступу абітурієнтів, які закінчили навчання у фахових коледжах. Також присутні дізналися про особливості вступу на різні спеціальності.

У виступі відповідального секретаря приймальної комісії вишу Станіслава Іваненка йшлося про інформаційні ресурси, якими можуть скористатися абітурієнти. Зокрема, їм продемонстрували сайт приймальної комісії ЗНУ, де міститься вся необхідна інформація: https://pk.znu.edu.ua/

Присутні ставили в чаті важливі для них питання й отримували відповіді від фахівчині приймальної комісії ЗНУ Дар’ї Просяної. Для подальшого оперативного інформування про перебіг вступної кампанії-2023 їм запропонували заповнити анкету за лінком:

https://docs.google.com/forms/d/1GO9mIr9Eg9lyhmX8G5xIxYUiG1ydP6ORgSN8bi7cM44/viewform?edit_requested=true

Запис відеокоференції розмістили на офіційному YouTube-каналі ЗНУ:

https://www.youtube.com/@ZNUofficial

 

Вероніка Агапова,

фахівчиня відділу доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування ЗНУ,

студентка факультету журналістики

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини