Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / Відповіді на актуальні питання про вступ 2023 року – в одному відео

Відповіді на актуальні питання про вступ 2023 року – в одному відео

01.06.2023 09:41

Нині на адресу Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) надходить багато запитань від вступників. Зокрема, їх цікавить алгоритм вступу для осіб, які перебувають на тимчасово окупованих територіях чи закордоном. Серед іншого абітурієнти прагнуть дізнатися про правила вступу на різні спеціальності, графік вступної кампанії, використання пільг.

 

Представники ЗНУ завжди підтримують майбутніх студентів на всіх етапах вступної кампанії, надають їм консультації, допомагають здолати перепони на шляху до вступу. Саме тому на офіційному YouTube-каналі університету оприлюднили відео, в якому підготували від приймальної комісії вичерпні відповіді на питання, пов’язані із цьогорічним вступом. У ньому подано відповіді на найактуальніші питання щодо вступної кампанії 2023 р., зокрема про вступ після коледжу та на магістратуру.

Усім, хто прагне вступити до закладу вищої освіти цього року, а також їхнім батькам і вчителям рекомендуємо переглянути відео: youtu.be/ilA4G89YpsQ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu