Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті історії та міжнародних відносин консультують абітурієнтів щодо вступу

На факультеті історії та міжнародних відносин консультують абітурієнтів щодо вступу

На факультеті історії та міжнародних відносин консультують абітурієнтів щодо вступу
08.05.2023 12:58 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет історичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування вступна кампанія-2023 інформаційно-консультаційна зустріч загальноосвітні зак

П’ятого травня на факультеті історії та міжнародних відносин ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулась інформаційно-консультаційна онлайн-зустріч для вступників. Серед інших питань організатори розповіли про те, як написати мотиваційний лист, необхідний для вступу до університету 2023 року.

 

На початку заходу модераторка зустрічі – заступниця декана факультету історії та міжнародних відносин Ірина Савченко – надала слово декану Ользі Маклюк. «Зараз вам потрібно зробити важливий вибір, який формуватиме ваше майбутнє», – наголосила та, запрошуючи абітурієнтів вступати на факультет.

Викладачі факультету: професор кафедри історії України Сергій Лях, в.о. завідувача кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Станіслав Черкасов, доцентка кафедри новітньої історії України Тетяна Грушева, доцент кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін Юрій Іріоглу – розповіли про особливості навчання та переваги кожної з освітніх програм факультету. Вступникам було презентовано освітні програми: «Історія», «Історія та політика», «Середня освіта. Історія», «Міжнародні відносини».

Доцентка Ірина Савченко розповіла учасникам зустрічі про особливості цьогорічного вступу до ЗНУ та надала рекомендації з написання мотиваційних листів. Також до абітурієнтів звернулася голова студентської ради Аліна Климчук, яка розповіла про цікавинки студентського життя. Наприкінці зустрічі представники факультету відповіли на запитання абітурієнтів, які стосувалися освітніх програм, процедури вступу, а також підкреслили, що активна профорієнтаційна робота триватиме й надалі.

Факультет історії та міжнародних відносин,

Вероніка Агапова,

фахівчиня відділу доуніверситетської підготовки,

профорієнтації та працевлаштування,

Карина Ревюк,

факультет журналістики

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини