Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День відкритих дверей зібрав вступників Економіко-правничого фахового коледжу

День відкритих дверей зібрав вступників Економіко-правничого фахового коледжу

День відкритих дверей зібрав вступників Економіко-правничого фахового коледжу
09.05.2023 09:57 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Економіко-правничий фаховий коледж відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування День відкритих дверей вступна кампанія-2023

Особливості цьогорічного вступу, перелік спеціальностей та освітніх програм, бази практики та переваги Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) серед освітніх закладів Запорізького регіону – ці теми висвітлили шостого травня на Дні відкритих дверей. Цього разу захід відбувся у форматі прямої трансляції на «ЕПФК.ТV».

 

Із вітальним словом до присутніх звернулася директорка Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ Олена Грибанова. «Попри всі труднощі воєнного стану, наш коледж працює. Зростає кількість студентів. Станом на травень 2023 в коледжі навчається 1100 здобувачів освіти. Багато з них виборює нагороди на олімпіадах і змаганнях, деякі нині захищають нашу державу у Збройних Силах України», – зазначила вона. До речі, у 2022 році педагогічний колектив коледжу нагородили Орденом Запорізької обласної ради «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня.

Підготовка фахових молодих бакалаврів здійснюється за дванадцятьма освітніми програмами. Так, за педагогічним напрямом нещодавно відкрили нові спеціальності: «дошкільна освіта» та «початкова освіта». У коледжі викладають 30 кандидатів наук, 4 доктори наук та аспіранти. За допомогою платформи електронного забезпечення навчання Moodle нині всі студенти можуть отримати якісну освіту на вищому рівні, незважаючи на воєнний стан.

Відповідальна секретарка відбіркової комісії ЕПФК Альона Ходаковська розповіла про вступ-2023. Абітурієнтам нагадали, що реєстрація особистих електронних кабінетів розпочинається 23 червня. Прийом заяв і документів стартує 30 червня і завершиться о 18:00 13 липня. Проведення творчих конкурсів і співбесід триватиме з 14 до 22 липня. І вже 26 липня оприлюднять рейтингові списки, а 31 липня відбувається зарахування за держбюджетною основою, 3 серпня – зарахування за контрактом.

Присутніх запевнили, що кваліфіковані педагоги та студенти-менеджери допоможуть вступникам зареєструвати електронний кабінет, а також нададуть рекомендації з підготовки й написання мотиваційного листа.

Переглянути запис прямого ефіру з Дні відкритих дверей можна за лінком: https://www.youtube.com/watch?v=Sgu4uVRI1Js

 

Карина Ревюк,

студентка групи 8.0612-ж-з

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини