Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На засіданні ректорату обговорили підготовку до вступної кампанії

На засіданні ректорату обговорили підготовку до вступної кампанії

На засіданні ректорату обговорили підготовку до вступної кампанії
10.05.2023 07:23 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет ректорат освітній процес вступна кампанія-2023 День науки життєдіяльність університету

На засіданні ректорату ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) під керівництвом ректора Миколи Фролова присутні обговорили перебіг освітнього процесу, підготовку до вступної кампанії 2023 року, акредитації освітніх програм.

 

Здобувачів освіти пільгових категорій переводять на бюджет

Ректор Микола Фролов та перший проректор Олександр Бондар висвітлили результати переведення на бюджет здобувачів вищої освіти, який триває згідно з постановою Кабінету міністрів України № 1224 від 28 жовтня 2022 року «Про затвердження Порядку переведення на навчання за державним замовленням окремих категорій здобувачів фахової передвищої, вищої освіти, які зараховані до закладів фахової передвищої, вищої освіти до 2021 року включно на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб». Так, за останні дві хвилі в ЗНУ відбулося переведення 435 та ще 257 «контрактників», які належать до визначених законом категорій. Загалом за минулий рік і впродовж цього семестру на бюджетну форму навчання близько 2000 студентів.

Освітній процес в умовах війни та увага до підготовки вступної кампанії

Починаючи з цього тижня, відбуваються засідання адміністрації ЗНУ разом із керівниками деканатів, кафедр, інституту, коледжів, аби вирішити нагальні питання щодо перерозподілу навантаження, актуалізації їхньої діяльності. Тривають обговорення щодо новацій та змін у законодавстві галузі вищої, фахової передвищої освіти. Важливий пріоритет для представників ЗНУ – активна підготовка до вступної кампанії-2023. У зв’язку із цим відбулося обговорення організаційних і матеріально-технічних питань щодо проведення Національного мультипредметного тесту  (основна сесія: 5 червня-23 червня; додаткова: 11-24 липня). За цей сегмент роботи відповідальні проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, проректор з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергій Кушнір та начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів, яка прозвітувала щодо проведення профорієнтаційних заходів у період підготовки до початку вступу. Серед іншого, вона відзначила, що на участь у НМТ цього року зареєструвалися вже понад 6240 вступників, а це вже перевищує показники минулого року. Значну увагу приділяють підготовці випускників бакалаврату до вступу в магістратуру. Щодо інформування вступників цього року активно працюють у приймальній комісії, куди можна завітати на консультацію особисто чи звернутися за телефоном або через електронні засоби зв’язку, що вказані на сайті приймальної комісії ЗНУ.

Увага до акредитації освітніх програм і Дня науки в ЗНУ

Окрім цього, в ЗНУ й надалі тривають акредитації освітніх програм. Про результати та про підготовку до нових технічних процедур акредитацій, доповів проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов. Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура приділив увагу питанням освітнього процесу. Визначили також форми відпрацювання академічних заборгованостей для тих студентів, які сьогодні через війну опинилися в складній ситуації. Про підготовку до ще однієї важливої події – Дня науки в Україні, що в ЗНУ святкуватимуть 18 травня (о 14.30 в навчальному корпусі № 1, ауд. 50), доповів проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук. Цього дня відзначать почесними нагородами провідних науковців і керівників наукових шкіл, аспірантів і студентів. Наприкінці засідання Микола Фролов закликав присутніх до консолідації зусиль представників університетської спільноти задля подальшої успішної роботи.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини