Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету СПП прозвітували про наукові досягнення

Студенти факультету СПП прозвітували про наукові досягнення

Студенти факультету СПП прозвітували про наукові досягнення
11.05.2023 09:57 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психологія наукова діяльність конференція молода наука

Десятого травня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося наукове засідання університетської студентської науково-практичної конференції студентів, аспірантів, докторантів «Молода наука-2023». Його також присвятили відзначенню Дня науки у виші. Цього року до збірника конференції подали 107 студентських тез від факультету.

На початку заходу із привітальним словом виступили декан факультету соціальної педагогіки та психології, професорка Ольга Пономаренко та модераторка конференції – заступниця декана з наукової роботи, доцентка Юлія Зубцова. Декан побажала плідної роботи присутнім і відзначила важливість студентської науки. Заступниця декана нагадала, що на факультеті функціонує науково товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених, одним із завдань якого є популяризація наукових заходів. Так, навесні до Дня науки на факультеті відбувся І етап всеукраїнського конкурсу наукових робіт, І етап студентського конкурсу наукових робіт, організований ЗНУ; провели предметні олімпіади.

Здобувачі всіх освітніх програм факультету  – «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Логопедія», «Графічний дизайн», «Театральне мистецтво», «Психологія», «Соціальна педагогіка» та «Педагогіка вищої школи» – під час виступів ознайомили присутніх зі своїми дослідженнями. Це дозволило скласти враження про наукові інтереси здобувачів освіти в межах різних спеціальностей. Наприкінці зустрічі модераторка подякувала всім здобувачам та науковим керівникам за участь та побажала подальших наукових звершень і перемог.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Схожі новини