Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ поділяють скорботу близьких і друзів загиблого на війні Костянтина Харламова

У ЗНУ поділяють скорботу близьких і друзів загиблого на війні Костянтина Харламова

У ЗНУ поділяють скорботу близьких і друзів загиблого на війні Костянтина Харламова
11.05.2023 14:46 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психологія освітній процес освітня програма обговорення

Війна забирає життя найкращих. Захищаючи Україну, гине цвіт нашої нації.

Днями не стало Костянтина Харламова, старшого солдата, випускника 2021 року спеціальності «Дизайн» факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Костянтин проходив КНБ у Латвії. На фронті був 8 місяців, загинув 30 квітня біля селища Площанка, що на Луганщині. Він був навідником-оператором механізованого батальйону військової частини А7014. Костянтин залишиться в пам’яті тих, хто його знав, як талановитий, ввічливий старанний студент, чиї знання та цілеспрямованість у навчанні викликали повагу та захоплення викладачів та однокурсників. Вічна слава та вічна пам'ять загиблому герою!

Одногрупники Костянтина поділилися своїми спогадами про нього:

- Ми познайомились на третьому курсі ЗНУ, на факультеті СПП, спеціальність «дизайн». Із першого ж дня стало зрозуміло, що Костя ніколи не відмовить у допомозі. Нехай це буде порада щодо дизайнерського проєкту або особиста проблема, Костя завжди був готовим протягти руку допомоги. Його розуміння, терплячість і вміння слухати, безумовно, зробили його справжнім другом для всіх нас. Костя був не просто одногрупником. Він був нашою надійною опорою, душею нашої команди. Важко навіть описати, як він міг змінювати атмосферу в кімнаті однією своєю усмішкою. Але війна забрала його від нас. Костя вирішив служити на фронті, захищаючи нашу країну. Він був готовим протистояти небезпеці, віддавши все, навіть своє життя. Ми втратили не тільки одногрупника, але й близького друга, брата та любого онука. Зараз, коли згадую Костю, я бачу впевнену усмішку, яка завжди була на його обличчі. Його енергія, його пристрасть до життя та його вміння робити світ кращим, залишаються в нашій пам'яті назавжди. Ти завжди будеш у наших серцях, Костю. Твій героїзм, твоя відданість та доброта стануть вічним натхненням для нас. Ми пам'ятатимемо тебе як талановитого дизайнера, надійного друга і непохитного захисника. Ти був героєм, Костю, і завжди таким залишатимешся для нас.

Єлизавета Барковська

 

- Ми з Костею познайомилися, коли я прийшла навчатися на третій курс ЗНУ. Мені здається, що познайомилися та розговорилися саме на парі з живопису. Знайшли спільні теми й продовжили спілкування. Потім уже збиралися компанією та ходили разом гуляти й відпочивати. А ще, якби не він, я б не закінчила універ. Він був дуже доброю людиною. Завжди допомагав. І не тільки мені він допоміг завершити навчання. Його підтримка була дуже цінна. А ще він мав талант до дизайну. Дуже захоплювався своєю роботою. Мав великий потенціал. Він повинен був стати видатним дизайнером в українському і світовому просторі. А він, завдяки своєму вихованню, став захисником. Він вважав, що має захистити своїх близьких і друзів. Від самого початку війни просив мене і ще подругу, щоб ми виїхали в більш безпечне місце. Коли по місту були серйозні прильоти, завжди дізнавався, чи все добре. Ми планували відправитися в похід на байдарках. Але, на жаль, тепер це можливо тільки з думками про нього. Дуже велика ціна нашої свободи. І ми не маємо права забувати про це!

Катерина Москаленко

 

- Незважаючи на те, що ми навчались у різних підгрупах і мало спілкувались, під час зустрічей Костя був завжди в доброму гуморі, проявляв ініціативу та був активним учасником життя групи. Ніби так можна сказати про будь-кого, але він завжди вирізнявся на фоні інших студентів. Міг поставити небанальне питання викладачу, міг вступити в полеміку, але завжди виважено й по-доброму. Костя був відкритою, щирою людиною, простою у своїх намірах і мотивах. Його не вистачатиме на цій землі.

Сергій Безцінний

 

- Костя – один із найсвітліших і найдобріших людей, яких я знаю. Ми з ним вчилися разом з першого курсу і практично одразу потоваришували. Вдячна йому за те, що він нас захищав. Ніколи не забуду.

Анастасія Сусмент

 

- Костя добре знався на архітектурі та дизайні інтер'єрів, завжди був готовий допомогти своїм одногрупникам, коли в них виникали труднощі із завданнями. Він був талановитий і працював на результат, виконував навіть більше, ніж від нього вимагалося. Часто усміхався та жартував, любив відпочивати на перервах і після навчання з нами. Костя залишився в моїй пам'яті чуйною та веселою людиною.

Дар'я Гнусова

 

- Костя був гарним товаришем, цікавою неординарною людиною зі своїм баченням світу. Завжди приходив на допомогу і намагався підбадьорити в скрутну хвилину. Він був людиною щирою з великим серцем.

Марія Васильченко

 

- Ти став для мене одним із найдивніших і найтаємничіших друзів. Ти був першим, хто заговорив зі мною в новому колективі. І з того часу мені не вдалося від Тебе позбутися. Ти ніколи не розповідав про своє життя, але завжди охоче слухав про моє. Ти показував свою увагу за допомогою подарунків та часу, проведеного разом. І завжди дбайливо зберігав мої подарунки. Пам'ятаю, як Ти сидів на старому дивані на моїй роботі і чекав, поки я закрию зміну. Я подарувала Тобі звичайну листівку: фото з підписом на звороті. Тоді Ти вперше і востаннє заплакав при мені. Ми мали дві маленькі традиції: Ти приносив мені каву на роботу, а потім ми йшли проводжати захід сонця. Через весь цей час я дізналася про важливі подробиці твого життя від інших людей і назвала тебе справжнім партизаном. Спокійних снів, мій таємничий друже.

Анна Рубан

 

Костя був сиротою, тому до тих, хто має змогу, прохання допомогти, номер картки бабусі:

5168 7554 4133 4980

 

 

 

Схожі новини