Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники кафедри психології надають підтримку мешканцям деокупованих територій

Представники кафедри психології надають підтримку мешканцям деокупованих територій

Представники кафедри психології надають підтримку мешканцям деокупованих територій
15.05.2023 13:05 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психологія кафедра психології психологічна підтримка бригада психологів

Науково-педагогічні представники кафедри психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) з перших днів війни надають психологічну допомогу різним верствам населення. Так, доцентка кафедри Леся Залановська в складі мобільної бригади надає психологічну підтримку та поводить тренінги на тему «Як подолати стрес під час війни».

 

Виїзна бригада психологів надає консультації для людей в різних містах і селах поблизу лінії бойових дій і на деокупованих територіях. Кожну зустріч вони допомагають десяткам українців подолати стрес війни.

Ось що розповідає Леся Залановська щодо цієї роботи: «Уже майже рік працює мобільна бригада. Скільки було великих та малих містечок... багато. Скільки людського болю... скільки очей... Вірю та знаю, що скоро кожне місто буде вільним».

За лінком можна переглянути відео, присвячене тому, як психологи завітали до медиків у Херсоні, який 9 місяців був під окупацією, а нині — під обстрілами. Медики, попри всі труднощі та негаразди, мають кожного дня рятувати життя людей – і самі потребують допомоги. Тож діяльність психологів важко переоцінити: https://www.youtube.com/watch?v=LNd1Y1ChRlE

 

Матеріал наданий факультетом соціальної педагогіки та психології

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини