Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Свято дітям Біленьківської територіальної громади подарували волонтери ЗНУ

Свято дітям Біленьківської територіальної громади подарували волонтери ЗНУ

Свято дітям Біленьківської територіальної громади подарували волонтери ЗНУ
16.05.2023 10:06 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет волонтерський центр благодійний фонд Молодь майбутнього центр культури допомога свято

Нещодавно представники волонтерського руху вишу завітали до Біленьківської територіальної громади. Вони передали її мешканцям спортивний інвентар від партнерів «UNICEF». Також для місцевих хлопчиків і дівчаток організували свято. На дітей очікували веселі конкурси та ігри, ведучий-аніматор у костюмі зеленого ведмедика, а також – смачні подарунки. Дитяча радість і вдячність дорослих стали кращою нагородою для волонтерів, у планах яких продовження співпраці з мешканцями Запорізької області.

 

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National Universit) триває плідна волонтерська робота. Представники БО «Благодійного фонду “Молодь майбутнього”», центру культури та всього волонтерського центру ЗНУ не лише докладають багато зусиль задля допомоги воїнам ЗСУ, а також для підтримки внутрішньо переміщених людей і всіх тим, хто її потребує в Запоріжжі. Крім того, вони виїжджають до територіальних громад Запорізької області, аби покращити життя їхніх мешканців.

 

Фотозвіт – за лінком:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=help.with.znu&set=a.221898693892351

 

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини