Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Онлайн-курс “Методологія CLIL” в межах проєкту Erasmus+ KA2 MultiEd успішно завершився на ФІФ

Онлайн-курс “Методологія CLIL” в межах проєкту Erasmus+ KA2 MultiEd успішно завершився на ФІФ

Онлайн-курс “Методологія CLIL” в межах проєкту Erasmus+ KA2 MultiEd успішно завершився на ФІФ
16.05.2023 12:02 Все Головні новини Факультети Іноземної філології MultiEd ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет засідання ректорату освітній процес профорієнтаційна діяльність вступ-2023 наукова діяльність матеріально-технічне забезпечення

З 20 березня до 30 квітня на платформі Moodle Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) успішно пройшли онлайн-курс “Методологія CLIL” і отримали сертифікати про підвищення кваліфікації 95 вчителів закладів загальної середньої освіти та викладачі вишів м. Запоріжжя і області.

 

Електронний курс “Методологія CLIL” є продуктом колективної творчості команди консорціуму восьми українських університетів і трьох ЗВО з Естонії, Німеччини і Великої Британії у проєкті MultiEd за програмою Erasmus+ KA2. Курс спрямований на адаптацію та впровадження передових методів викладання іноземних мов в освітній процес в Україні, серед яких інтерактивні методи, студентоцентроване навчання, комунікативні методи засвоєння мови, методологія CLIL.

Над створенням і втіленням у життя програми курсу працювали українські та західноєвропейські вчені та викладачі, Міністерство освіти та науки України й Асоціація викладачів англійської мови ТІСОЛ-Україна. Учасникам і учасницям курсу запропонували 6 практичних модулів, кожен з яких допоміг зануритися в методологію CLIL та застосувати отримані знання та поради на практиці в освітньому процесі.

Учасники надали схвальні відгуки, подякували за можливість отримання нових знань; зазначили, що курс змусив по-іншому подивитися на свій професійний досвід та удосконалити методи і прийоми роботи з учнями. Вчителі рекомендували його подальше впровадження. Вони вважають, що застосування методики предметно-мовного інтегрування значно підвищить мотивацію учнів до вивчення іноземних мов, навчить дітей усвідомлено і вільно використовувати іноземну мову в повсякденному спілкуванні. Розробники курсу планують наступного року розширити програму і використовувати курс у системі змішаного навчання для підвищення кваліфікації вчителів шкіл і викладачів ЗВО.

Катерина Сіріньок-Долгарьова

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини