Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Цікаві майстер-класи дітям подарував Центр культури

Цікаві майстер-класи дітям подарував Центр культури

Цікаві майстер-класи дітям подарував Центр культури
16.05.2023 15:47 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет центр культури факультет соціальної педагогіки психологія кафедра акторського мистецтва кафедра дизайну філологічний факультет волонтерська діяльність майстер-клас

Серед важливих напрямків діяльності співробітників центру культури ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) – робота з дітьми дошкільного та шкільного віку. Вони докладають багато зусиль, аби організовувати та проводити свята для дітлахів, зокрема для тих, чия родина має статус ВПО. Крім того, центр культури дбає про дитячий розвиток: він – серед постійних організаторів цікавих і пізнавальних майстер-класів і захопливих екскурсій.

 

Минулого місяця тривала плідна співпраця з центром «ЯМаріуполь Запоріжжя». У її межах для дітей, які разом із рідними змушені були залишити свої домівки через військову агресію російської окупації, проводили майстер-класи. Хлопчики та дівчатка навчалися етикету та хореографії, також для них влаштовували майстер-класи із дефіле. Дітям подобалася весела невимушена атмосфера занять, а дорослі відзначили, що таке навчання пішло на користь його учасникам. Переглянути відео, присвячене цим майстер-класам, можна за лінком:

https://www.facebook.com/culture.znu/videos/180574314547402

Також співробітники центру культури активно залучають до волонтерської роботи та допомоги дітям представників різних факультетів. У квітні в ЗНУ провели три майстер-класи для дітей. Хлопці та дівчата із задоволенням готувались до Великодня, розфарбовуючи писанки та створюючи святкові листівки. А допомагали їм у цьому представники філологічного факультету та кафедри дизайну факультету соціальної педагогіки та психології. Учасники дводенних театральних майстер-класів були в захваті від можливості відчути себе справжніми акторами, а також – від цікавих завдань, які вони залюбки виконували. Ці заходи відбулися завдяки співробітникам кафедри акторської майстерності факультету соціальної педагогіки та психології. Як весело та пізнавально проходили ці заняття, можна побачити у відео за лінком:

https://www.facebook.com/culture.znu/videos/1191758891413325

У планах центру культури й надалі дарувати дітям свято, а також організовувати нові заходи, які б дозволили дітлахам дізнатися щось нове та цікаве, отримати корисні навички. Фото з майстер-класу з писанкарства на сторінці центру культури:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.955208752424706&type=3

Фото з виготовлення великодньої листівки:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.956612925617622&type=3

Фотозвіт із майстер-класів акторської майстерності:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.963960908216157&type=3

За інформацією соцмереж центру культури

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини