Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці обговорили актуальні питання природничих наук

Науковці обговорили актуальні питання природничих наук

Науковці обговорили актуальні питання природничих наук
17.05.2023 14:22 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет наукова діяльність семінар науково-педагогічні працівники стейкхолдери

Шістнадцятого травня на біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в змішаному форматі відбувся семінар із теоретичної біології. На захід завітали науково-педагогічні працівники кафедри загальної та прикладної екології і зоології, здобувачі освіти освітньо-наукової програми «Екологія», магістри-екологи та стейкхолдери ОП спеціальності 101 «Екологія».

 

Під час семінару завідувач кафедри загальної та прикладної екології і зоології, професор Олександр Рильський представив загалу доповідь на тему: «Нобелівські лауреати 2020-2022 років». У доповіді випускниці спеціальності «Екологія» ЗНУ, доцентки кафедри мікробіології Запорізького державного медичного університету Кристини Крупей ішлося про таку актуальну тему, як «ВІЛ та організм людини: захоплююча стратегія двобічного протистояння». Завідувач навчальною лабораторією загальної та прикладної екології і зоології Михайло Ткаченко присвятив свою доповідь такій темі, як «Теорія старіння та теорії довголіття». Теми виступів неабияк зацікавили слухачів. Зокрема, відбулася жвава дискусія щодо теорії старіння людського організму і чинників, які впливають на процеси старіння, пришвидшуючи чи уповільнюючи його.

Інформацію надано біологічним факультетом

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини