Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Руслан Амінов переміг у Всеукраїнському конкурсі «Молодий вчений року»

Руслан Амінов переміг у Всеукраїнському конкурсі «Молодий вчений року»

Руслан Амінов переміг у Всеукраїнському конкурсі «Молодий вчений року»
19.05.2023 09:08 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет наукова діяльність науково-дослідна частина конкурс молодий вчений року перемога

Колектив Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) привітав завідувача навчально-науково-дослідної лабораторії клітинної та організменної біотехнології науково-дослідної частини Руслана Амінова з перемогою в щорічному Всеукраїнському конкурсі «Молодий вчений року».

 

Організатор конкурсу – Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Його головною метою стало визнання значних досягнень молодих учених у різних галузях знань і галузях діяльності. Руслан Амінов уже другий рік поспіль стає переможцем у різних номінаціях Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року». У цьому році він став лауреатом у 2 номінаціях: «Біологія» й «Медицина та медсестринство».

Колеги щиро привітали Руслана з перемогою та заслуженою нагородою й побажали подальших творчих успіхів, енергії, натхнення, нових відкриттів і звершень.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини