Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили переможців конкурсу Ректорського есе для учнів шкіл

У ЗНУ визначили переможців конкурсу Ректорського есе для учнів шкіл

У ЗНУ визначили переможців конкурсу Ректорського есе для учнів шкіл
19.05.2023 12:00 Все Головні новини Факультети Економічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування учнівська наука конкурс ректорського есе перемога

Вісімнадцятого травня в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося в режимі онлайн підбиття підсумків творчого конкурсу Ректорського есе для старших класів. Цього року на адресу організаторів інтелектуального змагання – економічного факультету – надійшло 17 робіт від старшокласників, які перебувають як в Запоріжжі, так і за межами країни.

 

Проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук привітав присутніх на заході, він подякував як організаторам, для яких цей конкурс став традиційним, так і учасникам конкурсу. Він наголосив на важливості такого змагання для учнівської молоді, яка прагне в майбутньому отримати якісну освіту економічного профілю, а також побажав плідної роботи всім. Декан економічного факультету Алла Череп наголосила, що на факультеті цей конкурс проводиться щорічно, з 2014 року. Його учасники надалі часто стають студентами економічного факультету. Вона особливо відзначила той факт, що серед учасників конкурсу чимало учнів 8-9 класів, які вже зацікавленні в дослідженні важливих економічних проблем сучасності. «Сьогодні в університеті відзначать юних науковців, які в майбутньому прославлять Запорізький регіон», – наголосила вона.

Виступи супроводжувались яскравими презентаціями. Серед тем, які зацікавили юних науковців, були такі, як економічний потенціал туристичної галузі, фінансова безпека в умовах карантин та дії воєнного стану, ринки досконалої конкуренції, антимонопольне законодавство тощо. Кожен виступ супроводжувався обговоренням і відповідями спікерів на питання від науково-педагогічних працівників економічного факультету. Після завершення першої частини – представлення наукових розвідок учнів – кваліфіковане журі визначило переможців. Як наголосила декан Алла Череп, членам журі було нелегко визначити кращих, враховуючи високий рівень представлених на їхній розсуд журі.

У результаті І місце посів Микола Шевель, ІІ місце розділили Кіра Білан і Катерина Шаповалова, ІІІ місце – в Ангеліни Алєксєєвої та Анжеліки Польської. Крім цього, всі учасники конкурсу отримають сертифікати учасників, відзначать подяками їхніх наукових керівників – шкільних учителів і директорів загальноосвітніх закладів середньої освіти. Учні, які посіли І та ІІ місця, отримають матеріальну винагороду, які можуть використати для оплати навчання при вступі на контактну форму економічного факультету ЗНУ. Переможець Микола Шевель подякував організаторам і членам журі за високу оцінку його роботи та за можливість презентувати результати наукового дослідження перед аудиторією.

Своїми враженнями від представлених на їхній розсуд робіт поділилися декан Алла Череп, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Анатолій Кущик, завідувач кафедри управління персоналом і маркетингу Микола Іванов, заступниця декану з профорієнтаційної роботи Валерія Тимошик, старший викладач кафедри економічної кібернетики Олег Баштанник. Вони відзначили високий рівень підготовки учасників конкурсу та побажали їм подальших успіхів у науковій діяльності.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини