Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учена Наталя Галіцина: шлях від асистентки до професорки

Учена Наталя Галіцина: шлях від асистентки до професорки

Учена Наталя Галіцина: шлях від асистентки до професорки
22.05.2023 15:38 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет ювілей поздоровлення

Двадцять другого травня науково-педагогічні працівники та студенти юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) привітали з ювілеєм професорку кафедри історії і теорії держави та права Наталю Галіцину.

 

Шановна ювілярка для здобуття вищої освіти обрала спеціальність «Дошкільна педагогіка та психологія» Бердянського державного педуніверситету, який закінчила з відзнакою в 1994 році. А вже у 1998 році отримала диплом із відзнакою Запорізького державного університету за спеціальністю «Правознавство». Ювілярка присвятила своє життя викладацькій роботі, пройшовши шлях від асистентки до професорки.

Водночас Наталя Галіцина багато часу приділяє підвищенню своєї наукової кваліфікації: у 2010 році вона захистила кандидатську дисертацію в Класичному приватному університеті, а в 2016 році – докторську в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Паралельно, в 2014 році, отримала диплом про закінчення магістратури з бізнес-адміністрування. Із 2012 до 2019 р. керувала Бердянським інститутом державного та муніципального управління Класичного приватного університету. А вже з 2019 р. обіймає посаду професорки юридичного факультету Запорізького національного університету.

Ознайомитися з переліком наукових робіт іменинниці можна за лінками:

https://orcid.org/0000-0001-5955-7485

https://scholar.google.com/citations?user=qHnAm4cAAAAJ&hl=ru

Колектив юридичного факультету привітав колегу та побажав їй здійснення всіх мрій, нових здобутків та успіхів у мирній переможній Україні.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини