Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізьку молодь зацікавили перспективою навчання на біологічному факультеті

Запорізьку молодь зацікавили перспективою навчання на біологічному факультеті

Запорізьку молодь зацікавили перспективою навчання на біологічному факультеті
22.05.2023 17:40 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет профорієнтаційна діяльність загальноосвітні заклади середньої освіти День науки виставка

Двадцятого травня представники кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) взяли активну участь в заході до Дня науки, організованому в Запорізькому обласному центрі молоді.

 

Антураж їхньої локації створювали анатомічні макети та муляжі, вологі препарати внутрішніх органів й ембріона. У присутніх була можливість подивитися гістологічні й цитологічні препарати в мікроскоп. Завідувачка кафедри, професорка Оксана Кущ розповіла відвідувачам заходу про можливості вивчення будови людських органів і продемонструвала особливості їхньої будови на органному, тканинному та клітинному рівнях. Також усі охочі ознайомилися з різними способами перевірки й оцінки свого здоров’я, наприклад, за допомогою рефлексів,.

А ще, їх проінформували про перспективи навчання на ОПП «Біологія» першого та другого рівнів вищої освіти. Виставка супроводжувалася демонстрацією відеоролику про діяльність колективу кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини. Локація викликала зацікавленістьу відвідувачів виставки, особливо серед підлітків, які запевнили, що відтепер хочуть навчатися за освітньо-професійними програмами кафедри.

Інформацію надано біологічним факультетом

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини