Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Цікаві хімічні досліди від біологічного факультету школярам

Цікаві хімічні досліди від біологічного факультету школярам

Цікаві хімічні досліди від біологічного факультету школярам
22.05.2023 13:41 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет профорієнтаційна діяльність День науки виставка

Двадцятого травня року в Запорізькому обласному центрі молоді відкрили дводенний захід «Дні науки у Запоріжжі». На open space майданчику Центру молоді діяли STEM-локації. Активним учасником цього заходу була кафедра хімії біологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). «Хімічну» локацію представляли, доцентка кафедри хімії Юлія Петруша, асистент кафедри хімії Владислав Балюра, а також студентка 1 курсу спеціальності «Хімія» Марія Гура та випускниця магістратури спеціальності «Хімія» Юлія Загородня.

 

Представники кафедри продемонстрували всім охочим, серед яких було багато школярів, цікаві та яскраві хімічні експерименти, зокрема «Анальгіновий хамелеон», «Фараонова змія», «Зубна паста для слона», «Штучна кров», «Зникальні чорнила» та інші. А також – ознайомили учасників заходу з особливостями навчання на спеціальності «Хімія» та запросили вступати на навчання на біологічний факультет ЗНУ. Усі відвідувачі «хімічної локації «спробували себе в ролі справжніх науковців, дізналися безліч цікавинок і отримали незабутні враження. Такі заходи дозволяють популяризувати науку серед тих, хто в повсякденному житті не є дотичними до неї та в кого інакше мало можливостей зазирнути до наукового світу.

Інформацію надано біологічним факультетом

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини