Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізькі науковці визнані в Європі

Запорізькі науковці визнані в Європі

Запорізькі науковці визнані в Європі
23.05.2023 13:43 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет наукова діяльність проєктна діяльність міжнародна науково-практична конференція

Днями в Університеті Пітешті (Румунія) відбулась чергова наукова конференція «Current Trends in Nature Science-2023». Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) уже 5 років є одним зі співорганізаторів цієї масштабної наукової події.

 

Цього року захід проходив у змішаному (гібридному форматі). Однією з онлайн-секцій керувала та модерувала її роботою представниця ЗНУ – доцентка кафедри генетики та рослинних ресурсів Олена Бойка. На засіданні заслухали багато цікавих виступів учених з Європи та світу. А під час обговорення доповідей виникла ідея спільного грантового проєкту науковців ЗНУ з представниками закладів вищої освіти Румунії та Туреччини в межах програми співпраці в регіоні Чорного моря.

Олена Бойка, розповідаючи про цю подію, висловила сподівання на успішний розвиток таких проєктів і на можливість проведення наукових досліджень і отримання додаткового фінансування задля розвитку нашої держави.

 

Інформацію надано біологічним факультетом

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини