Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Філологи запрошують старшокласників на навчання

Філологи запрошують старшокласників на навчання

Філологи запрошують старшокласників на навчання
24.05.2023 14:01 Все Головні новини Факультети Філологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування загальноосвітні заклади середньої освіти вступна кампанія-2023

У межах профорієнтаційної роботи філологічного факультету та на запрошення директорки ліцею Лілії Приходько, заступниці директорки з навчально-виховної роботи Юлії Тоцької та вчительки історії Софії Тоцької доцентка кафедри української літератури (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ірина Бакаленко та студентки 3 курсу Анна Пучина, Ельвіра Рябініна та Марія Фурсова завітали на «віртуальні гостини» до старшокласників Пологівського ліцею «Основа».

 

Доцентка кафедри української літератури Ірина Бакаленко запросила старшокласників вступати на філологічний факультет, представивши освітні програми факультету. Це – «Середня освіта (Українська мова і література)»; «Філологія. Українська мова та література»; «Переклад та міжкультурні комунікації»; «Прикладна лінгвістика». Вона презентувала абітурієнтам «Дорожню карту вступника 2023 року». Школярам надали поради щодо підготовки та успішного складання Національного мультипредметного тесту з української мови. Їм запропонували алгоритми кращого запам’ятовування й опрацювання значного обсягу матеріалу. «Чат-бот «Абетка вступника філологічного факультету» та телеграм-група «Вступник-2023» допоможуть абітурієнтам швидко знайти інформацію й отримати відповіді на актуальні питання:

https://t.me/abetkavstupnika2022_bot

https://t.me/+8BcLNkoJOjBmYjVi

У межах педагогічної практики студентки 3 курсу Анна Пучина, Ельвіра Рябініна та Марія Фурсова провели профорієнтаційний захід для учнів 9 класу. Під час заходу йшлося про свідомий вибір майбутньої професії. Презентація про освітні програмами філологічного факультету, особливості працевлаштування випускників, дозвілля студентів поза навчанням, роботу студентської ради та проведене студентами тестування на визначення природних здібностей допоможуть школярам у визначенні власної життєвої траєкторії з урахуванням професійних інтересів та природних здібностей. Ірина Бакаленко подякувала директорці ліцею Лілії Приходько, заступниці директорки з навчально-виховної роботи Юлії Тоцькій та вчительці історії Софії Тоцькій за організацію зустрічей зі старшокласниками. Більше – на сторінці факультету офіційного сайту ЗНУ та в соціальних мережах:

Сайт філологічного факультету:

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments

Facebook: https://www.facebook.com/groups/305295373405221

Telegram: https://t.me/philologists_znu

Instagram: https://www.instagram.com/philologists_znu/

https://www.instagram.com/filfak.znu/

Чат-бот в Telegram: https://t.me/abetkavstupnika2022_bot

Група «Вступник_2023» в Telegram: https://t.me/+8BcLNkoJOjBmYjVi

Матеріал надано філологічним факультетом

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини