Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив університету поділяє скорботу рідних і близьких загиблого воїна Євгенія Дунди

Колектив університету поділяє скорботу рідних і близьких загиблого воїна Євгенія Дунди

Колектив університету поділяє скорботу рідних і близьких загиблого воїна Євгенія Дунди
24.05.2023 16:12 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет історичний факультет некролог

Війна нещадна. Щодня, боронячи свою землю та народ від рашистської навали гинуть українські воїни. Серед них – випускники Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Днями вкотре колектив вишу дізнався про трагічну звістку: захищаючи українців, з життя пішов Євгеній Дунда.

 

Усі, хто його знав, назавжди запам’ятають Євгенія як справжнього друга, веселу, життєрадісну людину, талановитого випускника історичного факультету ЗНУ, гравця університетської футбольної команди «Надія ЗНУ». А ще – як мужнього патріота, який добровольцем пішов захищати Україну. Він віддав своє життя, щоб майбутні покоління жили у вільній квітучій країні. Ми маємо завжди пам’ятати та з вдячністю згадувати про його подвиг.

На сьогодні родині героя потрібна наша підтримка, якою опікується волонтерський центр ЗНУ та БО БФ «Молодь Майбутнього» зокрема.

Реквізити:

5168 7520 1967 3899 – Осадчук А.Р. (картка Приватбанку)

Лінк на «Монобанк»:

https://send.monobank.ua/jar/855Wsd7TyC?fbclid=IwAR28owSCVxp4RloHSMSuAASVUSSJGiAqtWDa5xwjGXMwZmqcwXk4yY4q2gw

 

Схожі новини