Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Наукові досягнення вчених – гордість університету

Наукові досягнення вчених – гордість університету

Наукові досягнення вчених – гордість університету
25.05.2023 11:32 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психології кафедра дизайну дизайн

Ганна Чемерис – в.о.завідувачки кафедри дизайну, PhD (докторка філософії в галузі педагогіки), доцентка, гарантка освітньо-професійної програми магістерського рівня “Графічний дизайн”, членкиня Спілки дизайнерів України та Української асоціації дослідників освіти. Талановита вчена ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) у 2023 році стала лауреаткою конкурсу нерезидентських стипендій 2023 CEFRES Non-Residential Fellowships for Ukrainian Scholars in Humanities and Social Sciences 2023 та частиною команди CEFRES зі статусом асоційованої дослідниці, що дає право віддаленого доступу до семінарів, воркшопів, всіх заходів організації і наукових баз даних. До речі, конкурс проводився за сприяння Французького центру досліджень гуманітарних і соціальних наук (CEFRES), а також установ, об’єднаних платформою CEFRES, Чеської академії наук і Карлового університету в Празі. На здобуття премії подали 220 заявок з усієї України.

 

Ганна Чемерис розповіла, що міжнародний вектор – один із її основних векторів діяльності. За програмою віртуальної академічної мобільності, у 2021 році вчена читалагостьові лекції на запрошення Universitas Sains dan Teknologi Komputer – Universitas Stekom (Індонезія). А ще - проводила низку лекцій і майстер-класів проєкту «Зимова школа: Креативно про цілі сталого розвитку» для студентської й учнівської молоді за підтримки Британської Ради. Такі акценти не були б можливі без власних закордонних стажувань, вважає вчена. Вона відзначила, що проходила міжнародне підвищення кваліфікації на базі Школи дизайну Балтійської Міжнародної Академії в змішаному очно-дистанційному форматі, Рига, Латвія). Не менш цікавою стала й Осіння школа «Культурна та медійна політика Європейського Союзу», організована Асоціацією дослідників європейських цінностей в освіті (AREVE) зокрема факультетом DISFOR Університет Генуї (Італія). Минулого року за безпосередньої участі докторки філософії у вишіорганізували першу міжнародну науково-практичну конференцію  «Design & Visual Art & Creativity : Modern Trends and Technologies»

Ганна Чемерис входить до складу міжнародних наукових журналів Німеччини, Індії. Вражає її публікаційна активність: 85 праць – це цитування у гугл академії (284 цитати), h-індекс 8, i10-індекс 7; дев’ять публікацій, проіндексованих Scopus, налічують 83 цитати, h-індекс 4; чотири публікації, проіндексовані Web of Science, які налічують 10 цитат, h-індекс 2, два навчально-методичних посібника та 5 методичних рекомендацій; 8 свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір. Ганна Чемерис – наукова керівниця та тренерка багатьох студентів-фіналістів мистецьких конкурсів.

Додаткова інформація про вчену за лінком:

https://sites.znu.edu.ua/staff/departments/spp/design/chemerys.pdf

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини