Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Досягненнями своїх випускників пишається університет

Досягненнями своїх випускників пишається університет

Досягненнями своїх випускників пишається університет
25.05.2023 14:49 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризму кафедра теорії методики фізичної культури спорту

У Луцьку цими днями організували чемпіонат України з важкої атлетики. У перший день змагань два комплекти нагород вибороли запорізькі важкоатлети. У змаганнях чоловіків підтвердив статус Майстер спорту України міжнародного класу, випускник Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Дмитро Вороновський.

 

У ваговій категорії до 55 кг представник ЗОШВСМ виборов три золоті медалі, з результатами  105 кг у ривку, 125 кг у  поштовху та 230 кг у сумі двоборства. Тренує спортсмена ЗТУ Олександр Слободянюк. У змаганнях жінок дебютантка дорослого чемпіонату України,  17-річна Валерія Орлова виборола дві бронзові медалі у ваговій категорії 45 кг, у ривку  та сумі двоборства. Дівчина — вихованка КЗ «ОСДЮСШОР з важкої атлетики» ЗОР, тренується під керівництвом своїх батьків ЗТУ Анатолія Орлова (доцента кафедри теорії та методики фізичної культури та спорту ЗНУ) та Олени Зинов’євої-Орлової.

За матеріалами сторінки Анатолія Орлова на Фейсбуці та видання http://zasport.zp.ua/

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини