Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ організовує онлайн-дискусію щодо європейської дипломатії

ЗНУ організовує онлайн-дискусію щодо європейської дипломатії

ЗНУ організовує онлайн-дискусію щодо європейської дипломатії
25.05.2023 13:50 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет міжнародна конференція проєктна діяльність

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University), Українська асоціація викладачів і дослідників європейської інтеграції, Асоціація колишніх членів Європейського Парламенту, Програма «Європейський парламент для університетів», Проєкт Еразмус+ за напрямом ім. Жана Моне «EU–EaP Future Avenues: Boosting Joint Initiatives of Academia and Civil Society in Ukraine» запрошують долучитися до онлайн-дискусії у форматі круглого столу на тему: "СИЛА Й ОБМЕЖЕННЯ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ДИПЛОМАТІЇ В КОНТЕКСТІ ВІЙНИ В УКРАЇНІ"

 

Хоча традиційно дипломатія розглядається як головна альтернатива застосуванню сили заради встановлення миру, її роль в умовах відкритої війни важко переоцінити. З перших днів повномасштабної агресії російської федерації проти України європейська дипломатія надсилає потужні меседжі на підтримку суверенітету та територіальної цілісності нашої країни. Завдяки дипломатичним зусиллям ЄС Україні надається гуманітарна, політична, фінансова й військова допомога, формуються міцні проукраїнські коаліції і стримуються потенційно ворожі впливи. Щоб обмежити здатність агресора вести війну, європейська дипломатія використовує широкий спектр методів – від протестів до прямого тиску, від неформального діалогу до офіційних перемовин, від ультиматумів до репресалій.

На розгляд учасників засідання круглого столу винесуть зусилля громадської, економічної, енергетичної, культурної та інших типів європейської дипломатії. У такий спосіб, не лише віддають належне безпрецедентній підтримці України з боку Європейського Союзу, але й визначають обмеження дипломатичного впливу ЄС і розглядають його потенційні сліпі плями, зокрема, в контексті розуміння причин і реакцій на початкову фазу війни (російська окупація Донбасу і Криму у 2014 році).

Запрошений доповідач: Марек Сівец, Віце-президент Європейського парламенту (2007-2009), член Європейського Парламенту (2004-2014). Цільова аудиторія: студенти, аспіранти, молоді вчені, широкий загал. Робоча мова: англійська. Участь у заході за попередньою реєстрацію. Щоб отримати запрошення, будь ласка, зареєструйтеся до понеділка, 29 травня 2023 року, до 20:00 за київським часом (GMP+3), за посиланням: https://forms.gle/S4Q5PLDZHYvjxENL8 Запрошення надійде на e-mail, вказаний при реєстрації. Якщо ви не отримали запрошення, перевірте папку «Спам»

Коли? Вівторок, 30 травня 2023 року

О котрій? 13:00-14:30 за київським часом (GMT+3)

За матеріалами сторінки проректора ЗНУ Юрія Каганова на Фейсбуці

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини