Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Підсумкова атестація бакалаврів вишу розпочалась

Підсумкова атестація бакалаврів вишу розпочалась

Підсумкова атестація бакалаврів вишу розпочалась
25.05.2023 15:02 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет держатестація бакалаврів управління персоналом економіка праці маркетинг

З 22 травня 2023 року до 24 травня 2023 року на економічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася державна атестація бакалаврів заочної форми навчання за спеціальностями «Управління персоналом та економіка праці» та «Маркетинг» у дистанційному режимі на платформі ZOOM.

 

Завідувач кафедри управління персоналом і маркетингу, професор Микола Іванов привітав усіх студентів з цією визначною подією та оголосив склад екзаменаційних комісій. Головою комісії зі спеціальності 051 економіка призначили головну економістку ПрАТ «Запорізький абразивний комбінат» Світлану Дубиніну. Її заступницею - професорку кафедри, заступницю декана з навчальної роботи Валентину Гельман. Членами комісії стали: професорка кафедри Олена Андросова, професорка кафедри Ірина Дашко, доцентка кафедри Лілія Бехтер.

Екзаменаційну комісію зі спеціальності 075 «Маркетинг» очолив провідний інженер відділу експедирування та торгівельних суперечок дирекції зі збуту ПАТ «Запоріжсталь», кандидат наук Андрій Чебаненко. Його заступницею стала професорка, декан економічного факультету Алла Череп. Активно працювали й члени комісії: професор, завідувач кафедри управління персоналом і маркетингу Микола Іванов, доцентка кафедри Вікторія Малтиз, доцентка кафедри Наталія Терент’єва та технічна секретарка, старша лаборантка кафедри управління персоналом і маркетингу Анжела Сивогривова.

Декан факультету Алла Череп привітала всіх студентів. Нагадала, що всі вони є випускниками одного із найкращих вишів України. Підкреслила, що за всі п’ять років навчання студенти отримали потужні знання та навички, які допоможуть у подальшому професійному житті. Висловила надію декан, що після успішної здачі державного іспиту випускники бакалаврату продовжать своє навчання в ЗНУ вже як магістри. Зі словами привітання виступили члени екзаменаційних комісій. Професорка Ірина Дашко поздоровила усіх із святом та проінформувала про умови проходження державної атестації. Доцентка Наталія Терент’єва підкреслила, що з будь-яких питань налагоджено зворотний зв’язок з усіма членами комісії. Доцентка Вікторія Малтиз відзначила, що головне завдання для всіх, хто складає державний іспит - це продемонструвати отримані потужні знання на достойному рівні.

Після завершення іспитів декан факультету, професорка Алла Череп оголосила присутнім оцінки. Відзначила вона високий рівень знань, який продемонстрували випускники під час складання екзамену. Декан наголосила, що за весь період навчання ніхто зі студентів не пошкодував, що обрав саме Запорізький національний університет і спеціальності управління персоналом і маркетинг. Завідувач кафедри, професор Микола Іванов запевнив, що випускників завжди підтримають на факультеті. Ірина Дашко та Валентина Гельман подякували за плідну співпрацю студентам і членам екзаменаційних комісій і також висловили сподівання, що отримані знання надають можливість всім випускникам кафедри працювати за обраним фахом.

Заступниця декана економічного факультету з профорієнтаційної роботи, Валерія Тимошик

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини