Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молодь дослідила, як мотивувати до вступу на ФСУ

Молодь дослідила, як мотивувати до вступу на ФСУ

Молодь дослідила, як мотивувати до вступу на ФСУ
26.05.2023 09:47 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціології управління

Студенти 4 курсу спеціальності Соціологія факультету соціології та управління отримали сертифікати учасників робочої групи соціологічного дослідження «Мотивація першокурсників до вступу на факультет соціології та управління», яке реалізували за ініціативи декана факультету кандидатки наук Тетяни Бірюкової та професора кафедри соціології, доктора наук Максима Лепського. Під керівництвом доцента кафедри соціології, кандидатки наук Марії Кулик з 1 березня по 19 квітня 2023 року студенти:

 

-         працювали з масивом даних в програмному забезпеченні IBM SPSS,

-         аналізували дані емпіричного дослідження,

-         з використанням технологій штучного інтелекту представили візуальні образи спеціальностей факультету соціології та управління.

Результати роботи студентів високо оцінив постійним партнер факультету – Центр стратегічного прогнозування та проєктування і його виконавчий директор Ігор Кудінов, який вручив студентам відповідні Сертифікати. На факультеті підкреслили: «Пишаємося нашими бакалаврами соціології та їх успіхами в прикладних дослідженнях».

 

Надано факультетом соціології та управління

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини