Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молодих науковців урочисто нагородили в ІННІ ім. Ю.М. Потебні

Молодих науковців урочисто нагородили в ІННІ ім. Ю.М. Потебні

Молодих науковців урочисто нагородили в ІННІ ім. Ю.М. Потебні
26.05.2023 10:26 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні наукові заходи

- Я вирішив приєднатися до цього заходу ще до того, як отримав офіційне запрошення, - зазначив проректор з наукової роботи ЗНУ ZNU, Zaporizhzhia National University) Геннадій Васильчук. – Адже скучив за вашими обличчями, за вашими очима, за вашими посмішками. Ви просто молодці, мені завжди приємно зустрічатися з вами, і я з великою радістю вручатиму сьогодні нагороди.

 

Ось так, у дружній атмосфері свята, серед оплесків і сміху відбулася церемонія нагородження найкращих студентів-науковців Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні. Вони отримали грамоти за успішну науково-дослідну роботу; дипломи за участь у конкурсі студентських наукових робіт. Тільки за перемогу в «Молодій науці» було відзначено 43 переможці, серед яких і студенти Запорізького авіаційного фахового коледжу ім. О.Г. Івченка. А керівники молодих науковців отримали подяки від ректора.

Переможців вітали проректор з науково-педагогічної роботи та технічної освіти Віктор Банах; директорка ІННІ Наталя Метеленко; заступники директора Каріна Бєлоконь і Роман Воляр. Так, Каріна Бєлоконь подякувала учасникам за те, що навіть у складних умовах вони знайшли в собі сили долучитися до заходів і гідно представити інститут. А Наталя Метеленко подякувала Геннадію Васильчуку за теплі слова, які він завжди говорить на адресу ІННІ.

Та не тільки науковці були нагороджені цього дня. Студенти отримали відзнаки за відмінне навчання, активну участь у громадському житті, вагомий внесок у розвиток та становлення студентського самоврядування, а також за активну участь у конкурсі студентських талантів ЗНУ «ArtFest». А завдяки теплим словам, з якими Роман Воляр вручав нагороди, студенти змогли відчути, що їхня робота дійсно потрібна людям.

Незважаючи на те, що Леонід Вітценко навчається лише на першому курсі, він вже став переможцем секції «Облік, аналіз, оподаткування та аудит». Хлопець охоче розповідає про свій перший досвід участі в конференції: «Там був В’ячеслав Валентинович Глущевський, який поставив мені дуже багато питань! Вони були складні, тож зумів відповісти не на всі. Та врятувала Тетяна Олегівна, і я посів ІІ місце». А потім були й інші конференції і перемоги, якими наш герой дуже пишається.

Науковою роботою Яна Відлога захопилася ще у 8-му класі, тоді вона посіла ІІІ місце на шкільному етапі МАН і навіть отримала нагороду – 50 грн. Дівчина цим дуже пишається, адже це було перше визнання її як науковиці. На той час Яна писала роботи з математики, англійської мови та екології. А нині вона – переможниця конкурсів з охорони праці. Саме в цій сфері дівчина і мріє працювати.

Відразу чотири нагороди отримав цього дня Богдан Монастирний. Хлопець устигає всюди: він волонтер, активний науковець і, до того ж, добре вчиться. Підштовхнула його до наукової роботи Валентина Воронкова: «Вона спіймала мене і сказала: “Треба!”». І ось тепер Богдан - переможець наукових конкурсів і збирається вступати на магістратуру. Йому подобається те, чим він займається, проте своє майбутнє хлопець бачить у реалізації наукових проєктів колег.

Дуже серйозно ставиться до наукової роботи студентка ІІ курсу Катерина Савченко. Займатися нею вона почала у 8-му класі, беручи участь у шкільних конкурсах. Це швидко захопило дівчину, і, ставши студенткою, Катя продовжила активну наукову діяльність. Вона мріє очолити якийсь інноваційний проєкт, аби покращити екологію міста та навчити мешканців правильного поводження з твердими побутовими відходами.

 

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні:

https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини