Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Основна сесія НМТ: розміщено запрошення

Основна сесія НМТ: розміщено запрошення

Основна сесія НМТ: розміщено запрошення
26.05.2023 14:14 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет вступна кампанія нмт основна сесія запрошення

Сьогодні в зареєстрованих учасників основних сесій з’явилася можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, в яких зазначено дату, час (за Києвом) і місце проведення НМТ. У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) проінформували вступників, що основна сесія НМТ проводитиметься у дві зміни: перша – о 10:00, друга – о 15:00.

 

Зверніть увагу, що в усіх містах США та Канади НМТ розпочинатиметься о 18.00 за Києвом, тобто о 8.00 – у Сакраменто, о 9.00 – в Едмонтоні, о 10.00 – у Г’юстоні, об 11.00 – у Детройті, Нью-Йорку та Торонто, а також о 12.00 – у Монктоні. З міркувань безпеки не публікується інформація про те, де на території України відбудуться тестування, ні на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, ні на офіційних сторінках у соцмережах. З цієї ж причини цього року не оприлюднено графіка тестувань.

За повідомленням Українського центру якості освіти, допуск до тимчасового екзаменаційного центру розпочнеться за 30 хв. і припиниться за 10 хв. до початку тестування, тож рекомендуємо заздалегідь прокласти маршрут доїзду. Учасники, які проходитимуть НМТ за кордоном, мають зауважити, що в запрошеннях час зазначено за Києвом.  Для зручності  склали таблицю з даними щодо різниці в часі:

https://testportal.gov.ua/osnovna-sesiya-nmt-rozmishheno-zaproshennya/

Вхід у кабінет учасника за лінком:

https://my.testportal.gov.ua/cabinet/login

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини