Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Учасники тренінгу здобули практичні навички щодо диверсифікації сільського туризму

Учасники тренінгу здобули практичні навички щодо диверсифікації сільського туризму

Учасники тренінгу здобули практичні навички щодо диверсифікації сільського туризму
29.05.2023 12:18 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет проєктна діяльність семінар-тренінг сільський туризм

Щоб краще засвоїти нову важливу інформацію, учасникам заходу необхідні практичні заняття. Саме так вирішили організатори семінару-тренінгу «Європейські практики диверсифікації сільського туризму на засадах збалансованості та креативності», який відбувся у ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) 25-26 травня. У межах проєкту «ЄС Еразмус+», напрям ім. Жана Моне за проєктом 620720-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE «Диверсифікація сільського туризму через збалансованість та креативність: поширення європейського досвіду в Україні»/«Diversification of rural tourism through sustainability and creativity: disseminating European experience in Ukraine» дбають, аби учасники – як освітяни, так і фахівці-практики туристичної галузі – отримували потрібні прикладні навички та компетентності.

 

Тож другий день роботи тренінгу розпочався з виступу доцентки кафедри генетики та рослинних ресурсів ЗНУ, учасниці проєкту «Erasmus+ JMM DIRUT» Олени Бойкої на тему «Європейська стратегія сталого туризму-2021 та дотичні резолюції». Присутні на онлайн-заході дізналися про стратегічні напрямки розвитку туристичної галузі в різних країнах Європи. Вони ознайомилися з конкретними кейсами, обговорили переваги та недоліки різних підходів до розвитку туризму, а також – його правове регулювання на європейському рівні. Зокрема, йшлося про можливе туристичне майбутнє України та питання, вирішення яких у цьому контексті потребує особливої уваги.

Професорка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, учасниця проєкту «Erasmus+ JMM DIRUT» Лариса Безкоровайна висвітлила таку тему, як «Досвід розробки й апробації креативних туристичних бізнес-моделей слухачів курсуErasmus+ JMM DIRUT”». Цей навчальний курс – важлива частина реалізації міжнародного грантового проєкту. Тому настільки важливо, що його слухачі, зокрема здобувачі освіти ЗНУ, у результаті навчаються створювати дієві бізнес-моделі. Як свідчать самі слухачі, прослуховування курсу забезпечило їх не лише теоретичними знаннями, а й потрібним інструментарієм для їхньої реалізації.

Про медіаграмотність як вимогу часу йшлося під час тренінгу від експертки та тренерки з медіаграмотності, доцентки кафедри української літератури ЗНУ, учасниці проєкту «Erasmus+ JMM EUSECRET» Ірини Бакаленко. Присутні не лише дізналися про базові теоретичні поняття, пов’язані з медіаграмотністю й інформаційною гігієною, а й виконували цікаві вправи, щоб закріпити одержані знання. Усі виступи представниць Запорізького національного університету – учасниць проєкту «Erasmus+ JMM EUSECRET» – викликали жваве обговорення присутніх на заході. Так само зацікавив виступ власниці культурно-мистецького центру «Поліська хата» (с. Городське, Житомирська область), членкині ГО «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» Інни Величко про становлення, сьогодення та перспективи розвитку в майбутньому її центру.

Гарним підсумком заходу стала інтерактивна креативна вікторина «Сільський туризм» із призами від проєкту «Erasmus+ JMM DIRUT» та його партнерів. Присутні охоче відповідали на питання, демонструючи знання, одержані під час тренінгу. Також наприкінці дводенного заходу відбулося під керівництвом доцентки кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму, координаторки проєкту «Erasmus+ JMM DIRUT» Наталі Венгрської обговорення результатів низки тренінгів та навчальних онлайн-екскурсій. Присутнім надали рекомендації щодо створення кластерів та креативних мереж сільського туризму на основі співпраці бізнесу, територіальних громад, наукових установ, бізнес-інкубаторів та представників державної влади. За результатами дводенного онлайн-тренінгу всі учасники отримають сертифікати.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини