Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На сторінках книги «Україна. Науковці й освітяни: незламні у війні» – вчені-економісти ЗНУ

На сторінках книги «Україна. Науковці й освітяни: незламні у війні» – вчені-економісти ЗНУ

На сторінках книги «Україна. Науковці й освітяни: незламні у війні» – вчені-економісти ЗНУ
29.05.2023 14:08 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет Наукова бібліотека поповнення бібліотечного фонду

Нова книга в бібліотеці – це завжди подія, а книга «Україна. Науковці й освітяни: незламні у війні», яка щойно надійшла до науковій бібліотеці Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), дійсно, стала подією для освітян України.

 

Книгу «Україна. Науковці й освітяни: незламні у війні», яка нещодавно вийшла у київському видавництві «Альфа-Віта Груп», передала університетській бібліотеці заступниця декана з профорієнтаційної роботи економічного факультету Валентина Гельман. У ній представлена робота українських освітян та науковців у воєнний період. Видання представляє широкому загалу опору національної освіти та науки, науковців-педагогів й освітян, які у цей нелегкий час йдуть у свої заклади з особливою місією – формувати психологічну стійкість, світогляд й ціннісну сферу особистості, тримати освітній та науковий фронт, йти у перших рядах волонтерів. Їхня діяльність спрямовано сьогодні на підготовку фахівців, які будуть відбудовувати Україну після рашистської навали.

Видання «Україна. Науковці й освітяни: незламні у війні» в першому розділі представляє палітру наукових і освітніх закладів – від Національної академії педагогічних наук до закладів дошкільної освіти. Для всіх нас особливе місце у цьому виданні займає розділ «Економічний факультет Запорізького національного університету», яким керує Алла Череп. У розділі «Науковці України незламні у війні» Запорізький національний університет представляють науковці-економісти Валентина Воронкова, Валентина Гельман, Ірина Дашко, Ольга Зборовська, Віталіна Нікітенко й Олександр Череп.

Книга «Україна. Науковці й освітяни: незламні у війні» займе своє місце в фонді читальної зали, де зберігається колекція праць науково-педагогічних працівників Запорізького національного університету починаючи з 1952 року (навчальний корпус № 2, кімн № 134).

Колектив бібліотеки зазначає: «Щиро вдячні Валентині Гельман за подароване видання й слова добрих побажань своїй бібліотеці, які вона залишила у дарчому написі на книзі!».

Наукова бібліотека

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини