Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ДСНС провели заняття зі студентами ІННІ ім. Ю.М. Потебні

Представники ДСНС провели заняття зі студентами ІННІ ім. Ю.М. Потебні

Представники ДСНС провели заняття зі студентами ІННІ ім. Ю.М. Потебні
31.05.2023 16:17 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні безпека життєдіяльності

Днями в Інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася зустріч провідної інспекторки Державної служба України з надзвичайних ситуацій Олесі Юрченко зі студентами ІННІ. А організував її заступник директора з виховної роботи Роман Воляр за підтримки доцентки кафедри металургійного обладнання Тетяни Васильченко.

 

Основною темою заходу стала безпека життєдіяльності, а саме, побутова безпека та поводження з вибухонебезпечними предметами. Адже в умовах бойових дій людина має бути більш уважною і готовою до будь-яких надзвичайних ситуацій. Використовуючи наочні матеріали, Олеся Юрченко нагадала молоді основні правила пожежної безпеки в побуті та як діяти, якщо пожежа все ж таки сталася, зокрема, як евакуюватися із задимленого приміщення. Студентам нагадали про небезпеку пожеж в екосистемах та про заборону випалювання сухої рослинності.

Більш детально доповідачка зупинилася на алгоритмі дій під час виявлення підозрілих знахідок та продемонструвала їхні зразки. Приділила Олеся Юрченко й увагу азам надання першої долікарської допомоги. А після завершення розповіді відповіла на питання молоді.

 

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні:

https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини