Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До важливих наукових зібрань долучилася кафедра дизайну

До важливих наукових зібрань долучилася кафедра дизайну

До важливих наукових зібрань долучилася кафедра дизайну
01.06.2023 16:07 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психології кафедра дизайну наукові заходи

Здобувачка першого курсу ОПП "Графічний дизайн" ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Дар'я Чепрасова взяла участь у V Міжнародній науковій конференції студентів і молодих учених «Травневі студії 2023: історія та міжнародні відносини в інформаційному протистоянні». Вона поділилась доповіддю, присвяченою муралам під час російсько-української війни.

 

 У своєму виступі студентка висвітлила аналіз стінописів і муралів як сучасного засобу візуальної комунікації, тенденцій їх розвитку та значення цього мистецтва з часу Революції гідності до 2023 року. Дар'я проаналізувала свідчення очевидців і поділилась досвідом власних листувань із художниками. Дар'я зазначила, що найбільше муралів створено в країнах з найпотужнішою українською діаспорою: у Польщі та США.

Показово, що мурали, у яких відображена підтримка Україні під час війни, представлені загалом в 27 країнах, що демонструє їх важливу роль в інформаційній частині цієї війни. Участь здобувачки у міжнародній конференції стала результатом міждисциплінарних зв'язків, які реалізували під час професійнозорієнтованого викладання освітнього компоненту "Історія України" науковицею історичного факультету Тетяною Савчук.

Матеріал надано кафедрою дизайну ЗНУ

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини