Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На майбутніх абітурієнтів чекає філологічний факультет

На майбутніх абітурієнтів чекає філологічний факультет

На майбутніх абітурієнтів чекає філологічний факультет
01.06.2023 15:27 Все Головні новини Факультети Філологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет філологічний факультет профорієнтаційна робота

У межах профорієнтаційної роботи філологічного факультету та на запрошення директорки ліцею Євдокії Дацінько та вчительки української мови і літератури Світлани Кияниці декан філологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ірина Бондаренко, доцентка кафедри української літератури Ірина Бакаленко та голова студентської ради Дар’я Гацько завітали на «віртуальну гостину» до старшокласників Запорізького ліцею № 34.

 

Декан філологічного факультету Ірина Бондаренко презентувала освітні програми факультету («Середня освіта (Українська мова і література)»; «Філологія. Українська мова та література»; «Переклад та міжкультурні комунікації»; «Прикладна лінгвістика»), акцентувавши увагу на перевагах навчання на факультеті, практичну підготовку студентів, можливості працевлаштування. Доцентка кафедри української літератури Ірина Бакаленко розповіла про алгоритми підготовки та успішного складання національного мультипредметного тесту, особливості вступної кампанії (терміни вступної кампанії 2023, створення електронних кабінетів вступника та порядок подання документів до закладів вищої освіти, конкурсний бал вступника, пільги під час вступу до вишів), написання мотиваційних листів. Запропонувала абітурієнтам й долучитись до спеціально створеної телеграм групи «Вступник 2023»:

https://t.me/+8BcLNkoJOjBmYjVi

Йшлося й про чат-бот «Абетка вступника філологічного факультету»:

https://t.me/abetkavstupnika2022_bot

Ці ресурси допоможуть абітурієнтам швидко знайти достовірну та необхідну інформацію й отримати відповіді на актуальні питання. Голова студентської ради Дар’я Гацько розповіла про роботу органів студентського самоврядування, дозвілля студентів поза навчанням, наукові, спортивні та культурно-масові заходи, активну громадську й волонтерську діяльність студентської спільноти. Випускники ліцею згодом поділились своїми враженнями про зустріч:

Уляна Павлова, учениця 11-А класу: «Зустріч буда дуже корисною та цікавою. Процедура вступу та процес проходження НМТ тепер повністю зрозумілі. Дякую».

Нуждін Єгор, учень 11-А класу: «Дякую за професійний підхід до подання інформації».

Дорохова Ліна, 11-А класу: «Дякую за таку теплу зустріч! Змогла отримати відповіді на всі свої питання».

Манжос Ілля, 11-Б класу: «Цікаво було ознайомитись з матеріалами про НМТ і вступну кампанію. Цінність даної зустрічі в тому, що я з'ясував, що добре ознайомлений із деталями вступної кампанії».

Руденко Лілія, 11-А класу: «Цікавою та корисною була інформація про особливості вступної кампанії та національного мультипредметного тесту, написання мотиваційного листа, розрахунок балів. Приємно, що можна розраховувати на допомогу».

Представники філологічного факультету подякували директору ліцею Євдокії Дацінько та вчителю української мови і літератури Світлані Кияниці за організацію зустрічі зі старшокласниками. На факультеті підкреслили: «Запорізький національний очікує саме на вас, випускники 2023 року! Запрошуємо до філологічної родини ЗНУ».

Більше інформації щодо навчання за освітніми програмами філологічного факультету та особливостей вступу-2023 можна дізнатись на сторінці факультету офіційного сайту ЗНУ та в соціальних мережах:

Сайт філологічного факультету

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments

Facebook: https://www.facebook.com/groups/305295373405221

Telegram: https://t.me/philologists_znu

Instagram: https://www.instagram.com/philologists_znu/

https://www.instagram.com/filfak.znu/

Чат-бот в Telegram: @abetkavstupnika2022_bot

Матеріал надано філологічним факультетом

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини