Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці ЗНУ стажуються в Німеччині

Науковці ЗНУ стажуються в Німеччині

Науковці ЗНУ стажуються в Німеччині
02.06.2023 12:46 Все Головні новини Факультети Економічний Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет факультет менеджменту

Першого червня розпочалося міжнародне стажування у Білефельдському університеті (м.Білефельд, Німеччина) викладачів економічного факультету та факультету менеджменту в межах міжнародного обміну за програмою мобільності Erasmus+, у якому взяли участь докторка наук, професорка кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму Анна Переверзєва, кандидатка наук, доцентка кафедри обліку та оподаткування Вікторія Гринь, кандидатка наук, доцентка кафедри управління персоналу та маркетингу Вікторія Малтиз, кандидатка наук, доцентка, в.о. завідувача кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Тетяна Павлюк, кандидатка наук, доцентка кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Юлія Полусмяк.

 

Стажування розпочалося із зустрічей з керівним складом Білефельдського універистету – головою міжнародного відділу Маркусом Зімманком, головою адміністрації факультету бізнес-адміністрування та економіки Александром Нюбелем. Цікавими були екскурсії на дослідні об’єкти, знайомство з історією університету та факультету, особливостями організації освітнього процесу тощо. Програмою академічної мобільності також запланована низка інших заходів: міжнародні конференції одна з них конференція з вимірювань невизначеності (організована CEUS), крім того, представників економічного факультету ЗНУ запросили на BiGSEM Colloquium.

На вчених також чекає вивчення позитивного досвіду, інноваційних методів викладання, проведення наукових досліджень, знайомство з пріоритетними напрямками наукових досліджень у Білефельдському університеті, можливість обміну думками та ідеями щодо формування сучасного освітнього простору в Україні, який відповідатиме світовим та європейським стандартам, вивчення європейського досвіду щодо вдосконалення освітнього процесу. У виші висловили щиру подяку координаторці програми академічної мобільності Erasmus+ від Запорізького національного університету докторці наук, доцентці Олені Тупахіній за надану допомогу та підтримку, сприяння участі науковців у міжнародному обміні.

Анна Переверзєва, докторка наук, професорка кафедри міжнародної економіки, природніх ресурсів та економіки міжнародного туризму

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини