Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ІННІ ім. Ю.М. Потебні відбулося засідання круглого столу «Діти України: від сучасності до майбутнього»

В ІННІ ім. Ю.М. Потебні відбулося засідання круглого столу «Діти України: від сучасності до майбутнього»

В ІННІ ім. Ю.М. Потебні відбулося засідання круглого столу «Діти України: від сучасності до майбутнього»
05.06.2023 16:32 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні факультет соціальної педагогіки психології кафедра спеціальної освіти

Спільними зусиллями Обласного центру патріотичного виховання молоді та Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели засідання круглого столу «Діти України: від сучасності до майбутнього». Його організували заступник директора з виховної роботи ІННІ Роман Воляр і голова обласної студентської ради ЗОВА, студент ІННІ Демид Євтушенко. А модераторами були керівник центру «Освіта та громадянське суспільство» Микола Мальований і завідувачка кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти факультету соціальної педагогіки та психології Наталія Заверіко.

 

Серед тих, хто присвятив свої виступи питанням захисту прав неповнолітніх, були: керівниця служби у справах дітей ЗОВА Антоніна Матвєєва; начальниці секторів ювенальної пробації Юлія Рябоконь (м. Запоріжжя) та Лариса Солопова (м. Мелітополь). А ще під час засідання круглого столу розглянули такі питання, як засади міжнародного та вітчизняного законодавства щодо забезпечення захисту дітей; роль органів державної влади в координації дій громадських інституцій щодо створення соціально-виховного простору для дітей в умовах війни.

В обговоренні актуальних проблем сьогодення взяли участь представники управління молоді, фізичної культури та спорту, служби у справах дітей, департаментів соціального захисту населення, освіти і науки, культури та інформаційної політики Запорізької обласної військової адміністрації. Активними учасниками стали й гості з управління внутрішньої політики, центру соціальної служби сім’ї та молоді Запорізької міської ради; благодійної організації «Карітас Запоріжжя». У дискусії взяли участь представники Національної поліції; громадянського об’єднання «Крок до людей» та інших громадських організацій і закладів освіти міста. Співробітники Запорізької обласної бібліотеки «Юний читач» вже традиційно організували виставку літератури. Цього разу вона була присвячена захисту прав дітей.

 

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні:

https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини