Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Практику на ПАТ «Запоріжсталь» вибирають студенти ІННІ ім. Ю.М. Потебні

Практику на ПАТ «Запоріжсталь» вибирають студенти ІННІ ім. Ю.М. Потебні

Практику на ПАТ «Запоріжсталь» вибирають студенти ІННІ ім. Ю.М. Потебні
06.06.2023 09:24 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні кафедра обліку аналізу оподаткування аудиту Запоріжсталь

Зазвичай літню виробничу практику проходять студенти третього курсу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), проте на зустріч, яка відбулася з керівництвом ПАТ «Запоріжсталь», прийшли студенти і магістранти всіх курсів спеціальності «Облік і оподаткування» освітніх програм «Оподаткування, облік, контроль в управлінні підприємством», «Облік, аналіз, контроль в управлінні підприємством», «Оподаткування». Привело їх бажання спробувати себе як професіоналів саме на цьому металургійному підприємстві.

 

«До нас приєдналася навіть студентка першого курсу заочного відділення Світлана Бандурко, - розповіла завідувачка кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Тетяна Меліхова. - Її прагнення пройти вже в цьому році стажування на комбінаті настільки сильне, що дівчина навіть пішла на курси бухгалтерів, щоб отримати необхідну для цього базу, адже профільні дисципліни вивчатиме лише на другому курсі. Бажання пройти стажування на ПАТ «Запоріжсталь» виявили і магістранти. Незважаючи на те, що хлопці і дівчата вже мають тему та місце проходження практики, вони прагнуть ще й отримати досвід роботи на комбінаті».

Тож головними питаннями, які розглядалися під час зустрічі, були проходження практики, стажування та працевлаштування на ПАТ «Запоріжсталь» студентів кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту ІННІ ім. Ю.М. Потебні. А участь в обговоренні від комбінату взяли фінансовий директор Наталья Михайська; головний бухгалтер Світлана Ампілогова; головний казначей Алла Терещенко та в.о. фінансового контролера Олексій Лисенко. Від інституту були заступник директора з виховної роботи Роман Воляр; завідувачка кафедри Тетяна Меліхова; професор Андрій Макаренко; доцентка Юлія Подмешальська, викладачі Юлія Синиця, Лариса Птіцина, Юлія Кутчак.

Незважаючи на те, що ця зустріч відбулася лише декілька днів тому, вже сьогодні у студентів, які навчаються на третьому курсі, розпочалася практика. Кожен її учасник отримав тему, над якою працюватиме, і керівника від ПАТ «Запоріжсталь». А на студентів і магістрантів інших курсів чекають індивідуальні співбесіди, тож побажаємо їм з успіхом подолати випробування і вже незабаром розпочати свій шлях до мрії на ПАТ «Запоріжсталь».

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні:

https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини