Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Настанови абітурієнтам від філфаку

Настанови абітурієнтам від філфаку

Настанови абітурієнтам від філфаку
06.06.2023 11:38 Все Головні новини Факультети Філологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет філологічний факультет відділ профорієнтаційної роботи профорієнтаційї та працевлаштування приймальна комісія вступ-2023

У межах профорієнтаційної роботи філологічного факультету та на запрошення директорки ліцею Марії Гончаренко та вчительки української мови і літератури Тетяни Крамчаніної доцентка кафедри української літератури Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ірина Бакаленко завітала на «віртуальну гостину» до випускників Класичного ліцею.

 

Ірина Бакаленко розповіла про переваги навчання на факультеті, практичну підготовку, можливості працевлаштування, наукові, спортивні та культурно-масові заходи, активну громадську й волонтерську діяльність викладачів і студентів, дозвілля студентів поза навчанням. А презентація освітніх програм факультету («Середня освіта (Українська мова і література)»; «Філологія. Українська мова та література»; «Переклад та міжкультурні комунікації»; «Прикладна лінгвістика») переконала старшокласників у можливостях професійної реалізації випускників у різних галузях суспільного життя.

Ірина Бакаленко звернула увагу школярів на алгоритми підготовки та успішного складання національного мультипредметного тесту, особливості вступної кампанії (терміни вступної кампанії 2023, створення електронних кабінетів вступника та порядок подання документів до закладів вищої освіти, конкурсний бал вступника, пільги під час вступу до вишів), написання мотиваційних листів. Абітурієнтів запросили долучитись до спеціально створеної телеграм групи «Вступник 2023»:

https://t.me/+8BcLNkoJOjBmYjVi

Звернули увагу й на чат-бот «Абетка вступника філологічного факультету:

https://t.me/abetkavstupnika2022_bot

Це  допоможе абітурієнтам швидко знайти достовірну та необхідну інформацію й отримати відповіді на актуальні питання. Представники філологічного факультету подякували директорці ліцею Марії Гончаренко та вчительці української мови й літератури Тетяні Крамчаніній за організацію зустрічі зі старшокласниками. На факультеті підкреслили: «Запорізький національний очікує саме на вас, випускники 2023 року! Запрошуємо до філологічної родини ЗНУ». Більше інформації щодо навчання за освітніми програмами філологічного факультету та особливостей вступу-2023 можна дізнатись на сторінці факультету офіційного сайту ЗНУ та в соцмережах:

Сайт філологічного факультету

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments

Facebook: https://www.facebook.com/groups/305295373405221

Telegram: https://t.me/philologists_znu

Instagram: https://www.instagram.com/philologists_znu/

https://www.instagram.com/filfak.znu/

Чат-бот в Telegram: @abetkavstupnika2022_bot

Матеріал надано філологічним факультетом

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини