Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Національна спілка журналістів співпрацює з журфаком

Національна спілка журналістів співпрацює з журфаком

Національна спілка журналістів співпрацює з журфаком
08.06.2023 13:52 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики меморандум співпраця Національна Спілка журналістів

Постійне партнерство журфаку та Національної спілки журналістів триває також завдяки меморандуму про співпрацю, підписаному 1 червня. До його важливих пунктів щодо роботи зі студентством додалися й положення про спільні проєкти з викладачами. Йдеться й про підвищення кваліфікації викладачів, стажування студентства та обмін досвідом із журналістами-практиками.

 

З 2012 року НСЖУ співпрацює з Запорізьким національним університетом, зокрема з факультетом журналістики. Близько 8 років тому був підписаний перший меморандум. 6 років поспіль у Спілці журналістів діяла «Школа молодого журналіста».

«Попередній меморандум виявився дуже плідним, бо всі наші діти, які навчалися, вступали до ЗНУ, а після закінчення ще навчалися в закордонних закладах освіти. Сподіваємося, що наша подальша співпраця буде також продуктивною, і запорізька журналістика розквітне. Цей договір не менш важливий і для нас. Адже ми працюємо в постійному контакті зі студентською журналістською молоддю, вони беруть участь у наших заходах. Тепер ця співпраця стане більш ефективною, студенти зможуть опановувати багатий творчий досвід найкращих журналістів-практиків. До того ж, до нас долучаються і викладачі факультету журналістики, а значить ми разом готуватимемо надійну зміну», - відзначила голова ЗОО НСЖУ, координаторка Центру журналістської солідарності Наталя Кузьменко.

Факультет журналістики ЗНУ представила викладачка, доцентка кафедри журналістки Олена Усманова. Вона підкреслила, що подальша співпраця буде не менш плідною та подякувала від імені факультету й декана Віктора Костюка за те, що НСЖУ відгукнулася на заохочення до співпраці. Подякувала викладачка й за відкриті можливості для студентів.

Марія Гончаренко, факультет журналістики

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини