Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волонтерство та патріотизм у виші серед пріоритетів

Волонтерство та патріотизм у виші серед пріоритетів

Волонтерство та патріотизм у виші серед пріоритетів
08.06.2023 13:48 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет центр культури волонтерський центр благодійність культуро-масові заходи

У ЗНУ значну увагу приділяють волонтерській діяльності та національно-патріотичному вихованню. У відео, розміщеному на офіційному YouTube-каналі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), директорка Центру культури вишу Юлія Янько розповіла про продовження активної діяльності підрозділу під час воєнного стану після повномасштабного вторгнення країни-агресорки на територію України.

 

Попри всі складнощі, Центр культури виконує поставлені перед ним завдання. Так, в університеті й надалі організовують культурно-масові заходи, в яких можуть узяти участь талановиті студенти. Також реалізовуються нові формати проведення таких заходів. Зокрема, благодійний конкурс краси і талантів «Miss University» цього року відбувся в укритті.

Ще одним напрямком діяльності центру культури спільно з факультетами й іншими підрозділами вишу стала організація та проведення майстер-класів для дітей із родин, які мають статус ВПО, для дітей співробітників вишу, а також – для дорослих. Серед пріоритетних напрямків діяльності центру культури – профорієнтаційна робота з абітурієнтами й інформування студентів про цікаві та важливі події в житті університету.

Юлія Янько зазначила, що на початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України в університеті викладачі, співробітники та студенти заснували волонтерський центр, який і нині допомагає військовим, внутрішньо переміщеним особам, зокрема дітям із таких родин, іншим уразливим категоріям населення та представникам самого університету. Центр культури та волонтерський центр ЗНУ, як і вся Україна, в умовах воєнного часу працюють на наближення перемоги.

Ознайомитися з відео можна за лінком:

 https://www.youtube.com/watch?v=uyEcF68Ycqo

Вікторія Свідерська, студентка факультету журналістики

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини