Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники Запорізького металургійного фахового коледжу отримали дипломи

Випускники Запорізького металургійного фахового коледжу отримали дипломи

Випускники Запорізького металургійного фахового коледжу отримали дипломи
05.07.2023 13:38 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Відокремлений структурний підрозділ Запорізький металургійний фаховий коледж вручення дипломів випускний

У ВСП «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ» (ZNU, Zaporizhzhia National University) випускний – подія, на яку нетерпляче чекали випускники. Впевнені в собі, розумні та креативні хлопці і дівчата отримали омріяні дипломи в актовій залі. Цього року святковий захід розпочався з ушанування пам’яті викладача, голови циклової комісії транспортних дисциплін Сергія Мальцева, який днями загинув, захищаючи наш край. Пам’ять про нього, про всіх героїв вшанували хвилиною мовчання.

 

Згодом до учасників і гостей звернувся ведучий свята, цьогорічний випускник спеціальності 273 «Залізничний транспорт» Данило Ткаченко: «Випускний – це свято, яке поєднує світлі надії й біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже настає час, коли єдина стежка навчання для всіх нас розходиться в різні напрямки, та перед нами відкриються тисячі доріг, де кожен обере свій особистий життєвий шлях».

Тепло привітала своїх вихованців директорка ВСП ЗМФК ЗНУ Лариса Тютюнник, яка подякувала всім випускникам за наполегливість у навчанні, активну громадянську позицію, участь у всіх заходах коледжу. Вона побажала їм і їхнім батькам життєвих гараздів, віри й наснаги, впевненості в майбутньому та вручила найкращим випускникам дипломи з відзнакою. А ті подякували своїм викладачам і батькам за вимогливість, за знання, корисні поради та турботу впродовж років навчання. Яскравими художніми номерами вітали випускників і студенти коледжу, в яких все це ще попереду.

Колектив ВСП «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ» щиро побажав своїм випускникам не зупинятися на досягнутому, продовжувати вчитися, досягаючи успіхів. Тож, у добру путь!

Інформація надана ВСП «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ»

Сторінка коледжу http://www.zmk.zp.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/zmk.zp.ua

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні:

https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини