Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для представників ЗНУ стали доступні навчальні ресурси видавничої груп «Macmillan books» (США)

Для представників ЗНУ стали доступні навчальні ресурси видавничої груп «Macmillan books» (США)

Для представників ЗНУ стали доступні навчальні ресурси видавничої груп «Macmillan books» (США)
09.08.2023 07:40 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет міжнародна діяльність наукова діяльність освітній процес Macmillan books

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) вкотре підтверджує свої високі стандарти освіти. Завдяки зусиллям доцентки кафедри генетики та рослинних ресурсів Олени Бойкої та за підтримки та сприяння партнерів ЗНУ з Даремського університету (Велика Британія), викладачі та студенти біологічного факультету отримали безкоштовних доступ до навчальних ресурсів однієї з провідних видавничих груп США – «Macmillan books».

Видавнича компанія надала представникам ЗНУ доступ до ресурсів, серед яких – підручники, лекції, відеоматеріали. А також – доступ до віртуальних лабораторій, у яких студенти зможуть надбати практичні навички проведення дослідів і вивчити основні закономірності біологічних процесів на найсучаснішому обладнанні, навіть у режимі дистанційного навчання. Доступ до матеріалів отримано на весь наступний, 2023/2024, навчальний рік із можливістю його продовження.

Матеріал надано біологічним факультетом

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини