Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На засіданні ректорату ЗНУ йшлося про вступну кампанію-2023, процедуру поселення до гуртожитків і підготовку до навчального року

На засіданні ректорату ЗНУ йшлося про вступну кампанію-2023, процедуру поселення до гуртожитків і підготовку до навчального року

На засіданні ректорату ЗНУ йшлося про вступну кампанію-2023, процедуру поселення до гуртожитків і підготовку до навчального року
09.08.2023 09:22 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет ректорат приймальна комісія вступна кампанія бакалаврат відділ виховної роботи поселення до гуртожитків підготовка до навчального року

Сьомого серпня відбулося засідання ректорату ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Його учасники обговорили питання, пов’язані зі вступною кампанією, поселенням студентів у гуртожитки та підготовкою до початку нового, 2023/2024, навчального року.

Вступна кампанія

Розповідаючи про перебіг вступної кампанії, ректор Микола Фролов оголосив, що цього року на освітній рівень «бакалавр» надано 527 бюджетних місць. Він проінформував, що вранці 07.08.2023 подано 1290 електронних заяв на магістратуру. Із них 887 – на денну форму навчання та 403 – на заочну. Також він зазначив, що абітурієнти укладають контракти на навчання за кошти юридичних чи фізичних осіб з університетом. На той момент уже укладено 1179 договорів.
Щодо вступної кампанії у коледжах, то директори проінформували, що, порівняно з минулим роком, абітурієнти на базі 9 класів вступають менше, але це не вплине на склад науково-педагогічного колективу, проте буде зменшено навантаження.
Нагадаємо. що вступна кампанія у ЗНУ триває. Більше інформації – за лінком: https://pk.znu.edu.ua/

Поселення у гуртожитки

Начальниця відділу виховної роботи Світлана Кондратенко проінформувала присутніх, що до 16 серпня відкрита база для тих, хто поселяється в гуртожиток вперше. Також вона додала, що на поселення старшокурсників було подано 220 заяв. Додаткову інформацію можна отримати у розділі «Гуртожитки» на сайті ЗНУ:
https://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/153.ukr.html

Підготовка до нового навчального року

Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура зазначив, що навчання у новому навчальному році, швидше за все, триватиме в дистанційному форматі, але остаточне рішення щодо цього питання стане відомим не пізніше ніж 15 серпня.
Олександр Гура також оголосив, що до 1 вересня потрібно ліквідувати фінансову заборгованість студентів, а до 15 вересня вирішити питання із академічною заборгованістю. Для цього потрібно розробити графіки, які мають бути створені за 2 тижні до початку навчання. Також він нагадав присутнім, що потрібно перевірити яким роком датуються освітні програми за спеціальностями, які є на сайті університету та за необхідності до 1 вересня оновити й оприлюднити на сайті ці матеріали.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини