Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ запрошує майбутніх вступників на курси підготовки до НМТ/ЗНО та творчих конкурсів

ЗНУ запрошує майбутніх вступників на курси підготовки до НМТ/ЗНО та творчих конкурсів

ЗНУ запрошує майбутніх вступників на курси підготовки до НМТ/ЗНО та творчих конкурсів
10.08.2023 09:32 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування підготовчі курси вступна кампанія-2024

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) оголошує набір на 8-ми місячні курси підготовки до національного мультипредметного тесту, зовнішнього незалежного оцінювання та творчих конкурсів. Форма навчання на курсах – дистанційна (з 16.05 до 19.00) на платформі Zoom.

Прийом заяв – із 14 серпня до 29 вересня 2023 року. Зареєструватись і заповнити електронну анкету можна на сайті університету https://docs.google.com/forms/d/1uuAzbamjiNJ18Re4_GOmGKTq74CJO36ws9WKnPc8eGo/edit?ts=64b4f141
Після опрацювання анкети, Вам будуть надіслані реквізити для оплати.
Тривалість занять із 2 жовтня 2023 року до 31 травня 2024 року.
Програма курсів розрахована на 8 місяців підготовки до НМТ/ЗНО та творчих конкурсів. Підготуватись можна з одного або декількох предметів.
Предмети, за якими можна підготуватись до складання НМТ/ЗНО та творчих конкурсів:
- Українська мова,
- Історія України,
- Англійська мова,
- Математика,
- Дизайн (графічний дизайн),
- Архітектура та містобудування.

Після проходження підсумкової атестації з обраних предметів, при вступі на спеціальності з особливою підтримкою від держави, які визначені Умовами вступу-2023 (дивись Додаток 6 https://pk.znu.edu.ua/4483.ukr.html), – Дошкільна освіта; Початкова освіта; Середня освіта (Математика); Середня освіта (Біологія та здоров’я людини); Середня освіта (Фізика); Середня освіта (Інформатика); Хімія; Прикладна фізика; Математика; Мисливське господарство та рослинні ресурси; Галузеве машинобудування; Металургія; Обробка металів тиском; Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; Інжиніринг об'єктів промислової енергетики; Теплоенергетика; Гідроенергетика; Електроніка; Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології; Проєктування безпілотних апаратів та систем керування; Мікро- та наносистемна техніка; Технології захисту навколишнього середовища; Інженерна екологія та технології вторинної переробки; Промислове і цивільне будівництво; Міське будівництво та господарство; Охорона праці – випускники курсів мають можливість отримати до 10 додаткових балів при вступі до Запорізького національного університету. Якщо будуть зміни у переліку спеціальностей, зазначених у Додатку 6, учасники курсів будуть проінформовані додатково. Після закінчення підготовчих курсів слухачі, які успішно склали підсумкову атестацію, отримують свідоцтво.
Навчання на курсах проводять висококваліфіковані та досвідчені викладачі, які здійснюють профільне та спеціалізоване навчання і фундаментальну підготовку випускників закладів загальної середньої освіти до складання НМТ/ЗНО та проходження творчих конкурсів. Якісна підготовка і спілкування майбутніх вступників із висококваліфікованими викладачами допомагає адаптуватись до навчання в закладі вищої освіти.

Для зарахування на підготовчі курси необхідно подати такі документи:
- анкету (електронна реєстрація), або заяву
https://docs.google.com/forms/d/1uuAzbamjiNJ18Re4_GOmGKTq74CJO36ws9WKnPc8eGo/edit?ts=64b4f141 ;
- ксерокопію паспорта;
- копію квитанції про оплату.
Вартість за весь період навчання за один предмет 1 110 грн.
(1 предмет - 1110 грн, 2 предмети - 2220 грн, 3 предмети - 3330 грн тощо)


Детальнішу інформацію щодо підготовчих курсів можна отримати у відділі доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету за адресою: 69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б, каб. 204, навчальний корпус № 2.
Тел.: (061) 289-12-96, (061) 289-12-86
Е-mail: vdpp_znu@ukr.net

Ми у соцмережах:
Instagram: instagram.com/vstupnyk_znu/
Телеграм-канал: https://t.me/VDPP_ZNU Facebook: https://www.facebook.com/vdpp.znu

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu


Схожі новини