Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Доцентка біологічного факультету Олена Бойка серед амбасадорів «EducationUSA Ukraine»

Доцентка біологічного факультету Олена Бойка серед амбасадорів «EducationUSA Ukraine»

Доцентка біологічного факультету Олена Бойка серед амбасадорів «EducationUSA Ukraine»
21.08.2023 09:08 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет академічна мобільність міжнародна діяльність

Доцентка кафедри генетики та рослинних ресурсів біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Олена Бойка увійшла до цьогорічного переліку амбасадорів «EducationUSA Ukraine».

Щороку «EducationUSA Ukraine» відбирає 10 талановитих та впливових особистостей, які прагнуть зробити позитивний внесок у галузі вищої освіти. Серед критеріїв відбору науковців – готовність надихати та спрямовувати, ділитися власними історіями, знаннями та досвідом, спрямовувати зусилля на те, щоб допомагти іншим долати виклики і досягати великих результатів у здійсненні освітніх амбіцій.
Доцентка Олена Бойка має значний досвід участі в міжнародних академічних проєктах, постійно прагне до самовдосконалення й підвищення кваліфікації, берез участь у міжнародних наукових конференціях, семінарах, курсах, присвячених як науковим проблемам, так і методиці викладання. Все це вплинуло на вибір її кандидатури.

Довідка
«EducationUSA» – мережа Державного Департаменту США, що складається з-понад 435 інформаційно-консультативних центрів для іноземних студентів у більш ніж 175 країнах. Тут пропонують повну й актуальну інформацію про можливості навчання й проходження стажування, участі в програмах академічної мобільності в акредитованих вищих навчальних закладах Сполучених Штатів Америки. Центри «EducationUSA» розташовані в посольствах та консульствах США, комісіях Фулбрайта, бінаціональних центрах і неурядових організаціях.

Інформацію взято з фейсбуку «EducationUSA Ukraine»:
https://www.facebook.com/EducationUSA.Ukraine/

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини