Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Розпочався прийом робіт на ІХ Всеукраїнський конкурс молодої української поезії та авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони»

Розпочався прийом робіт на ІХ Всеукраїнський конкурс молодої української поезії та авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони»

Розпочався прийом робіт на ІХ Всеукраїнський конкурс молодої української поезії та авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони»
24.08.2023 06:06 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет філологічний факультет конкурс імені Марини Брацило Хортицькі дзвони поетичний конкурс конкурс авторської пісні

Оголошується прийом робіт на ІХ Всеукраїнський конкурс молодої української поезії та авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони», започаткований за ініціативи творчої громадськості Запорізького краю. Організатор конкурсу – Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Конкурс проводиться в пам’ять про українську поетесу та піснярку Марину Брацило родом із Запоріжжя, яка трагічно загинула в 2013 році. Він спрямований на молодіжну творчу аудиторію від 15 до 25 років, адже як яскраво засвідчив творчий шлях Марини Брацило, справжнє творче обдарування потребує уваги і підтримки з юних літ.
Щорічною підготовкою та перебігом конкурсу опікується Оргкомітет за безпосередньої участі його незмінної координаторки, заступниці голови, завідувачки кафедри українознавства ЗНУ, кандидатеи філологічних наук, професорки, голови Запорізької обласної організації НСПУ, депутатки Запорізької обласної ради Ольги Стадніченко. Постійними партнерами «Хортицьких дзвонів» є Запорізька обласна організація НСПУ, Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека, Національний заповідник «Хортиця», Запорізький Союз українок.
Творчі доробки в номінаціях «ПОЕЗІЯ» Та «АВТОРСЬКА ПІСНЯ», подані на конкурс, проходять доконкурсний відбір і ті, що відповідають Положенню про конкурс, подаються на розгляд Журі. Конкурс має постійний професійний склад журі з числа київських та запорізьких митців на чолі зі знаним українським письменником і видавцем Іваном Андрусяком. Усього за період заснування конкурсу в 2014 році в ньому взяли участь більш ніж 300 молодих поетів та авторів пісень з усіх областей України.
У 2022 році через широкомасштабну військову агресію рф в Україні та близькість бойових дій до м.Запоріжжя конкурс було поставлено на паузу. У 2023 році Оргкомітетом конкурсу ухвалено рішення оголосити його старт 24 серпня до Дня Незалежності України.
Охочим долучитися до «Хортицьких дзвонів – 2023» необхідно подати творчі роботи до 10 листопада 2023 року на електронну адресу конкурсу: stadnichenkoo-1@ukr.net
Обсяг доробку має складати 20-25 віршів для номінації «Поезія» або дві пісні, записані в аудіоформаті, для номінації «Авторська пісня». У номінації «Авторська пісня» передбачено спецприз за написання однієї чи декількох пісень на слова Марини Брацило. Мова творів – українська.
Підсумки конкурсу – до дня народження Марини Брацило – 2 грудня 2023 року. У повному обсязі Умови конкурсу викладені на авторському поетичному сайті Марини Брацило в розділі «Конкурс»:
www.bratsylo.com.ua
та на офіційній сторінці «Хортицьких дзвонів» у Facebook: www.facebook.com/konkursMarynyBratsylo/
У цей визначальний для України час СЛОВО Марини Брацило не загубилося в хорі поетичних голосів та потужно працює на нашу Перемогу. Віриться, що конкурс відкриє нові творчі обдарування, допоможе огранити паростки їх таланту, повірити в себе, змужніти, щоб стати на крило до високого лету.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини