Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Досягнення Руслана Амінова віднзачені в Літописі здобутків молодих вчених

Досягнення Руслана Амінова віднзачені в Літописі здобутків молодих вчених

Досягнення Руслана Амінова віднзачені в Літописі здобутків молодих вчених
25.08.2023 05:56 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет наукова діяльність молода наука Літопис здобутків молодих вчених за 30 років незалежності України

Нещодавно світ побачив науковий збірник «Літопису здобутків молодих вчених за 30 років незалежності України». До цього видання увійшла інформація про наукові досягнення завідувача лабораторії клітинної та організменної біотехнології біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), кандидата біологічних наук Руслана Амінова.

У цій збірці систематизовано розповіді про найяскравіші досягнення молодих вчених, які своїм наполегливими й сміливими дослідженнями створили новий образ України в глобальному науковому співтоваристві. Кожна сторінка цього літопису наповнена розповідями про здобутки вчених, які стали першими у своїх галузях, розширюючи межі знань і допомагаючи будувати майбутнє нашої країни.
Збірник спрямований на належне визнання та вдячність видатним особистостям за їх внесок у розвиток науки, технологій та культури України, а також – на популяризацію важливих досягнень та відкриттів, зроблених молодими вченими. Збірник «Літопис здобутків молодих вчених за 30 років незалежності України» сформовано командою Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.
Колектив біологічного факультету ЗНУ вітає Руслана Амінова з гідним поцінуванням його плідної наукової діяльності та бажає подальших успіхів на шляху до нових наукових висот!

Інформацію надано біологічним факультетом

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини