Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології співпрацюють з іноземними вишами й організаціями

На факультеті соціальної педагогіки та психології співпрацюють з іноземними вишами й організаціями

На факультеті соціальної педагогіки та психології співпрацюють з іноземними вишами й організаціями
29.08.2023 06:01 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки та психології академічна мобільність міжнародні програми наукова діяльність проєктна діяльність

У серпні 2023 року представники факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) підписали три важливі угоди про співробітництво співпрацю з міжнародними організаціями та закладами вищої освіти.

Зокрема, йдеться про Меморандум про партнерство з Техаським університетом Ріо-Гранде-Веллі (США). Цей документ дозволяє поглибити міжнародний досвід викладачів і студентів у таких галузях, як наукові дослідження, спільні академічні програми та співробітництво; академічний обмін для здобувачів освіти і науково-педагогічних працівників.

Також була підписана Угода про співпрацю з Українсько-Швейцарським проєктом «Психічне здоров’я для України» («MH4U»), спрямованим на розвиток перспективи співпраці в галузі надання психологічної допомоги. Разом з угодою підписано домовленість про сприяння академічному співробітництву та його розвиток, підтримку національних і регіональних органів влади в розробці політики в галузі психічного здоров’я, яка базується на науково-обґрунтованих підходах і потребах; про підтримку інституцій у координації та створенні послуг у сфері психічного здоров’я в громадах. Уже у вересні 2023 року за підтримки «MH4U» на кафедрі психології факультету СПП ЗНУ стартує проєкт «Травмофокусована когнітивно-поведінкова терапія (ТФ-КПТ) з дітьми та молоддю». Тут міжнародні ТФ-КПТ терапевти будуть проводити навчання для українських психологів-практиків.

На факультеті СПП також підписали Угоду про співпрацю з організацією «Master Goal Ltd» (Велика Британія). Згідно з цим документом, передбачено такі форми співпраці в галузі психології, як: спільні дослідження, програми академічної мобільності для викладачів та студентів, спільні конференції та семінари, доповіді та публікації, соціальні проєкти. «Master Goal» як партнер «Aston Centre for Growth» – активний учасник освітньої галузі. Така співпраця дає можливість створити успішний прецедент і модель міжнародного академічного та науково-практичного хабу, який зможе ефективно сприяти новим досягненням всіх стейкхолдерів цієї колаборації.
ЗНУ активно співпрацює з міжнародними організаціями та розширює галузі співпраці, що забезпечує європейські та світові стандарти якості роботи університету.

Наталія Мосол,
заступниця декана з міжнародної роботи
факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини