Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Підсумки вступної кампанії, початок навчального року та акредитаційна діяльність: про що ще йшлося на ректораті

Підсумки вступної кампанії, початок навчального року та акредитаційна діяльність: про що ще йшлося на ректораті

Підсумки вступної кампанії, початок навчального року та акредитаційна діяльність: про що ще йшлося на ректораті
29.08.2023 10:19 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет ректорат вступна кампанія навчальний рік акредитаційна діяльність День знань

28 серпня відбулося засідання ректорату ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Його учасники обговорили питання підготовки до нового навчального року, акредитацію освітніх програм та перебіг вступної кампанії.

Вступна кампанія

Ректор Микола Фролов проаналізував результати вступної кампанії на освітній рівень «бакалавр». Також він запевнив присутніх, що не планується скорочень, і додав, що викладачі факультетів вишу та Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні будуть забезпечені навантаженням.
Було наголошено також на тому, що треба продовжити роботу з абітурієнтами, які подали заяви на навчання до ЗНУ магістерську програму. Особливу увагу при цьому звернути на тих вступників, які претендують на місця державного замовлення.
Проректор із наукової роботи Геннадій Васильчук нагадав, що набір до аспірантури триває до 15 вересня.
Більше інформації про перебіг вступної кампанії – за лінком: https://pk.znu.edu.ua/

Підготовка до нового навчального року

Керівниця навчального відділу Валентина Горлач поінформувала, що всі навчальні плани в електронному варіанті вже є автоматизованій системі управління (АСУ). Доступ до неї мають представники адміністрації факультетів. Також вона наголосила, що 29 серпня буде готове навантаження для всіх факультетів та ІННІ ім. Ю. Потебні.
Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура зазначив, що графіки консультації викладачів із кодами доступу мають бути готові й опубліковані до 1 вересня, аби студенти мали змогу ліквідувати академічну заборгованість. Крайній термін для цього 15 вересня. Всі фінансові борги мають бути ліквідовані до 1 вересня.
Проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов звернувся до керівників факультетів та ІННІ ім. Ю. Потебні, структурних підрозділів із проханням перевірити електронні сторінки на сайті університету та за потреби внести зміни. Також він нагадав про те, що викладачі мають активніше наповнювати Систему наукових та академічних показників ЗНУ (СИНАП).

Акредитації освітніх програм

Микола Фролов нагадав про те, що з початку нового навчального року викладачі вишу мають активізувати власну наукову діяльність.
Університет планує за навчальний рік акредитувати 27 освітніх програм. Тож, у виші триває підготовка документів за таким попереднім графіком: 3 акредитації у вересні, 5 – у жовтні, 2 – у грудні 2023 pоку, 2 – у січні, 6 – у лютому, 8 – у березні, 1 – у квітні, ще 1 – у травні 2024 року.

І ще про важливе

Микола Фролов поінформував, що Наталя Котляренко обговорить із керівниками структурних підрозділів питання, пов’язані з роботою допоміжного персоналу в дистанційному режимі. Дозвіл на таку форму роботи має бути зафіксовано в розпорядчому документі (наказ ректора).
Перший проректор Олександр Бондар звернувся до деканів факультетів і директорки ІННІ з проханням тримати на особистому контролі питання про призначення соціальних стипендій студентам першого та старших курсів. Також у співпраці з відділом кадрів та юридичним відділом керівники факультетів і ІННІ мають перевести студентів на вільні місця державного замовлення, спираючись на Постанову КМУ № 1224.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини