Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Університет Дарема (Велика Британія) висловив підтримку ЗНУ

Університет Дарема (Велика Британія) висловив підтримку ЗНУ

Університет Дарема (Велика Британія) висловив підтримку ЗНУ
30.08.2023 08:39 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет відділ міжнародних зв’язків академічна мобільність Даремський університет міжнародна співпраця

На сайті академічного партнера Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) – Даремського університету (Велика Британія) розмістили допис, присвячений Дню Незалежності України та співпраці вишу із ЗНУ.

Зокрема, в цьому дописі йдеться: «Ми – частина спільноти Північно-Східної Англії, але ми також пишаємось нашою міжнародною діяльністю. Від початку повномасштабного воєнного вторгнення російської федерації на територію України ми намагалися допомогти українцям різними способами, включно зі збором коштів та гуманітарною підтримкою. Ключем до неї є наше партнерство із Запорізьким національним університетом (ЗНУ) в Україні.
За сприяння університетів Великої Британії та Міністерства освіти і науки України цей проєкт співпраці дозволяє нам підтримувати ЗНУ, щоб його представники, незважаючи на те, що вони перебувають на південному сході України та поблизу зони бойових дій, могли продовжувати свою освітню та наукову діяльність.
Нещодавно з візитом у Даремі побували понад 40 дослідників, студентів і представників адміністративного персоналу ЗНУ. Вони долучилися до семінарів і літніх шкіл. Ми знайшли спільні академічні інтереси, включаючи екологічне право, освітню практику, психологію та постконфліктне відновлення.
Було дуже приємно привітати наших нових друзів і водночас дуже прикро чути їхні історії про труднощі, втрати та жертви. Приємно було зустрітися з професором Сергієм Кушніром, проректором ЗНУ, і почути його слова про те, що співробітництво з Даремом дало йому та його колегам відчуття підтримки всього британського народу. Це було дуже зворушливо…
Це партнерство триватиме в довгостроковій перспективі з подальшими візитами дослідників і співробітників, а також науковою співпрацею між Даремом і ЗНУ. Також ми пообіцяли відвідати ЗНУ, коли буде така можливість. Планується продовження нашої успішної серії розмов про Україну. Ці заходи відкриті для всіх, детальні подробиці будуть поширені через пресу, соціальні мережі та наш веб-сайт
».
Начальниця відділу міжнародних зв’язків ЗНУ Поліна Денисенко, розповідаючи про співпрацю ЗНУ із Університетом Дарема, наголошує:
- Партнерство з Даремським університетом дозволяє розширити наші міжнародні зв’язки, посилити спроможність ЗНУ в освітній та науковій галузях, а також – поділитись досвідом, який стане у пригоді для подальшого розвитку. Запорізький національний університет, співпрацюючи із Даремом, відчуває підтримку британської академічної спільноти в часи, коли це найбільш потрібно. Наші науковці отримали змогу продовжити роботу над своїми проєктами, а студенти – взяти участь у різноманітних міжнародних заходах.
Ми дуже сподіваємось, що співпраця з Даремським університетом допоможе нам проводити освітньо-науковий процес на найвищому рівні, а також закріпить позиції ЗНУ як конкурентноспроможного закладу вищої освіти на національному і на міжнародному рівнях
.
Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини