Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ молодь посвятили в першокурсники

В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ молодь посвятили в першокурсники

В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ молодь посвятили в першокурсники
01.09.2023 12:30 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Економіко-правничий фаховий коледж День знань освітній процес посвята першокурсники

31 серпня в Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося тепле свято – урочисте посвячення в першокурсники. Цього року до коледжу вступили 314 осіб.

 

Посвячення 1 курсу давно стало гарною традицією для коледжу. Цього дня молодь щороку вдягає вишиванки, приходить до ЕПФК, де на неї чекає знайомство з керівництвом і викладачами, представниками студради та однокурсниками.

Студентів не лише знайомлять з особливостями навчання, а й розповідають про можливості для здобуття якісної освіти, саморозвитку, участі в наукових, культурних і спортивних подіях, які організовують для них у виші. Такі зустрічі завершуються екскурсією навчальними корпусами та студмістечком університету. Цього року студенти, які перебувають за межами Запоріжжя, змогли долучитися до зустрічі онлайн й отримати всю необхідну інформацію.

 

За фейсбуком Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини